You are currently viewing Konferencja dobrego videofilmowania

Konferencja dobrego videofilmowania

W tym tygodniu w moim hotelu miał miejsce niezwykły zjazd. Zjechali się do Lublina kamerzyści jednej z bardziej znanych firm zrzeszających wielu pojedynczych kamerzystów działających niemal niezależnie od siebie.

Videofilmowania i spotkanie branżowe

videofilmowaniePrzyjechali oni oficjalnie po to, by przedyskutować jak lepiej można sprzedawać ich wideofilmowanie, ale w rzeczywistości przez większość czasu siedzieli oni przy barze lub w restauracji i świetnie się bawili. Pamiętam, że przy meldowaniu ich recepcja miała niemałe problemy. Głównym z nich było to, że nie przedstawiali się oni z imienia i nazwiska, a zamiast tego podając nazwę ich zakładu w którym pracowali. Problem był taki, że większość z nich nazywała się po prostu dobrze wykonane videofilmowanie lublin. Gdy podszedł dziewiąty człowiek, który najpierw przedstawił się po prostu jako kamerzysta, zaś dopiero potem przypomniał sobie, że miał rezerwację z przypisanym numerem, recepcjonista tracił już cierpliwość. Przy dwudziestym gościu przedstawiającym się po prostu jako ?videofilmowanie Lublin, miałem rezerwację?, pracownicy hotelu nie wytrzymali. Każdy z gości musiał od tego momentu podchodzić albo z wydrukiem potwierdzającym rezerwację, albo znać na pamięć swój numer rezerwacji. Nie sposób było szukać ich po wideofilmowaniu. Wywołało to jednak kolejne problemy. Kamerzyści choć generalnie rozluźnieni i spokojni, nieco się zirytowali na wieść, że muszą podawać numery zamiast swoich nazwisk lub nazw firm. Ostatecznie dostali wszystkie klucze z grupowej rezerwacji i mieli się tym podzielić między sobą. Okazało się to być strzałem w dziesiątkę. Po meldowaniu nie było już żadnych innych problemów.

Pili i bawili się do trzeciej w nocy, dyskutując o tajnikach wideofilmowania, po czym z różnym skutkiem wybrali się do swoich pokoi by przenocować. Gdy wideofilmowcy żegnali się na drugi dzień, żaden z nich nie miał o nic pretensji, wszyscy byli zadowoleni i obiecywali, że jeszcze do nas wrócą.