You are currently viewing Koleżanka prowadzi kurs kosmetyczny

Koleżanka prowadzi kurs kosmetyczny

Moja dobra koleżanka jest kosmetyczką. Jest kosmetyczką z wieloletnim doświadczeniem. Skończyła naprawdę wiele kursów i jest zawsze na bieżąco z wszystkimi nowinkami. Koleżanka swój pierwszy salon kosmetyczny otworzyła wiele lat temu.

Dobry kurs kosmetyczny

kurs kosmetyczny dla początkującychI cały czas pracuje tam jako kosmetyczka mimo, że zatrudnia teraz kilka osób. Chciała jednak po latach zrobić coś jeszcze. Dlatego też stwierdziła, że mogłaby przekazywać swoją wiedzę i prowadzić różnego rodzaju kursy kosmetyczne. W sumie najlepiej żeby takie zajęcia prowadził ktoś z tak dużym doświadczeniem jak ona właśnie. I dlatego też zaczęła prowadzić kurs kosmetyczny dla początkujących w jednej z pobliskich szkół. W szkole tej odbywa się wiele kursów. Także ten kurs, który prowadzi koleżanka jest teraz uzupełnieniem już bogatej oferty jaka była w tej szkole. Na pierwsze zajęcia przyszło bardzo dużo chętnych osób. Czyli jak się okazało taki kurs był bardzo potrzebny. Nawet przecież jeśli ktoś nie będzie pracował zawodowo jako kosmetyczka to po takim kursie będzie potrafił wiele rzeczy zrobić sam w domu a to też ważne. Taki kurs jest dobry dla kobiet, które po prostu nie mają czasu chodzić do salonu kosmetycznego. Koleżanka nie wiedziała też, że te kobiety będą w tym kursie tak aktywnie uczestniczyć. Praktycznie wszystkie miały do niej wiele pytań i często nawet koleżanka prowadziła te zajęcia dłużej niż zaplanowała. 

Uważała, że jest to pewnego rodzaju sukces. Dlatego też na prośbę tych kobiet za jakiś czas zacznie prowadzić kurs już taki bardziej zaawansowany gdzie będzie zgłębiała wiedzę. Już zaczęła nawet pisać plan takiego nowego kursu. Będzie także prowadziła nabór na następny kurs kosmetyczny dla początkujących skoro on cieszył się takim powodzeniem właśnie.