You are currently viewing Kocyki – czy to dobry pomysł na prezent dla niemowlaka?

Kocyki – czy to dobry pomysł na prezent dla niemowlaka?

Moja koleżanka ostatnio urodziła córkę. Była to już druga dziewczynka. W sumie cieszyłam się bardzo, że ich rodzina powiększa się. Zresztą przyjście dziecka na świat to zawsze jest wielkie szczęście. Koleżanka zaprosiła nas do siebie do Warszawy abyśmy zobaczyli małą.

Gdzie można zakupić kocyki dla dzieci?

kocyki dla dzieciW sumie gdy urodziła się pierwsza córka także jakoś dwa miesiące po porodzie byliśmy aby zobaczyć maleństwo i pogratulować rodzicom. Teraz W sumie też malutka miała coś około dwóch miesięcy. Jadąc do takiego maluszka oczywiście trzeba coś kupić. Musiałam kupić coś dla starszej córki i dla młodszej. znałam jeden sklep dla niemowląt gdzie był zawsze bardzo duży wybór. W sumie sama swojej córce kupiłam tam bardzo dużo rzeczy. W sklepie oglądałam książeczki dla niemowląt, bo w sumie już od najwcześniejszych miesięcy życia dziecko może zacząć się uczyć. Zresztą książeczki te są pomyślane w taki sposób, że dostosowane są do wieku dziecka a tym samym do rozwoju wzroku. Myślę, że jest to idealny prezent. Oglądałam także kolorowe kocyki dla dzieci, bo jednak sama książeczka z okazji przyjścia dziecka na świat to trochę mało. Wybór ich był ogromny, jednak większość rodziców zakupuje taki kocyk jeszcze przed narodzinami. W sklepie tym były także bardzo ładne nosidełka dla dzieci, jednak one były stanowczo za drogie. Może jeśli dziecko urodziło by się w mojej rodzinie to co innego. Jednak jest to dziecko mojej koleżanki z pracy i w sumie nawet dziwnie by to wyglądało gdybym kupiła jej coś tak drogiego. Dla starszej córki stwierdziłam, że kupię jakiś drobiazg w innym sklepie.

 

Spodobała mi się sprytna plastelina, w sumie pierwszy raz widziałam taką plastelinę. Można było zrobić z nią to co się tylko chciało. Nie zostawiała plam i potrafiła nawet zmieniać kolory. Co prawda małe opakowanie kosztowało dość duże, ale stwierdziłam, że chyba warto. Bo ta zabawka miała funkcję co najmniej kilku zabawek.