You are currently viewing Kłopoty ze Skarbówką i atrakcyjne usługi księgowe

Kłopoty ze Skarbówką i atrakcyjne usługi księgowe

Dwa lata temu wkopałem się w niemałe kłopoty finansowe. Wszystko przez kontrolę z Urzędu Skarbowego. Prowadzę kilkuosobową firmę przewozową.

Wybierz profesjonalne usługi księgowe

usługi księgoweZawsze prowadziłem swoje rachunki zupełnie samodzielnie wydawało mi się, że moja księgowość Bydgoszcz nie jest najgorsza. Niestety Urząd Skarbowy miał na ten temat inne zdanie. Coś musiało im się nie spodobać i zapowiedzieli mi kontrolę. Byłem pewien, że w moich księgach wszystko gra, jednak trochę się przestraszyłem tej kontroli. Podjechałem więc specjalnie do jednego biura i pokazałem swoje księgi. Okazało się, że prowadziłem je cały czas źle, z czego wynikało, że jestem dłużny Skarbówce całkiem spore pieniądze. Zastanawiałem się jak to szybko naprawić. Jednak kobieta prowadząca to biuro rachunkowe w Bydgoszczy poleciła mi, żebym na ostatnią chwilę już niczego nie próbował. Najwyraźniej Urząd Skarbowy wiedział dobrze o nieprawidłowościach i wszelkie próby zatuszowania ich mogłyby się skończyć jeszcze gorzej. Kontrola skończyła się więc bardzo dużą karą. Od tego czasu postanowiłem jednak, że zdecyduje się na profesjonalne i atrakcyjne usługi księgowe. Co prawda byłem naprawdę spłukany wtedy przez tą całą kontrolę, jednak wiedziałem, że jestem obserwowany i kolejny błąd mógłby mnie kosztować jeszcze więcej. Nie wiedziałem jednak jakie biura księgowe w Bydgoszczy są najlepsze. Chciałem udać się do tego samego biura, w którym byłem przed samą kontrolą. Jednak zauważyłem, że inne biura rachunkowe w Bydgoszczy są sporo tańsze. Postanowiłem więc spróbować i zdecydowałem się na jedno ze znanych ale stosunkowo tanich biur rachunkowych.

Z początku nasza współpraca nie szła najlepiej ale z czasem doszliśmy do porozumienia i jestem bardzo zadowolony. Urząd Skarbowy przestał się mną interesować a ja mam spokój z prowadzeniem tych wszystkich ksiąg.