You are currently viewing Klient pyta mnie o torbę samsonite

Klient pyta mnie o torbę samsonite

Ja to nigdy nie sądziłem, że będę miał własny sklep. Wiedziałem, że interesuje mnie handel i chciałem być związany z tą branżą. To dzięki mojej zaradnej żonie mam teraz własny sklep i jestem z tego na prawdę niezmiernie zadowolony.

Torba, którą chciał klient była dostępna u dostawcy

torby samsoniteMoja żona Ewelina znalazła bardzo fajny lokal, który idealnie nadawał się na sklep. Kupiliśmy go a ja podjąłem współpracę z jednym z najlepszych producentów. Sprzedaję w swoim sklepie między innymi torby samsonite, które są chętnie wybierane przez klientów. Ewelina na początku mi pomagała w sklepie, ponieważ sam jeździłem do producenta po torby samsonite, jednak teraz wysyłane są one do mnie bezpośrednio do sklepu i mogę wszystkim zajmować się osobiście. Radzę sobie dobrze w sklepie w pojedynkę całkiem nieźle. Czasami zostaję dłużej jak muszę się zająć papierami, ale wtedy przychodzi do mnie żona i mi pomaga. Zawsze przynosi mi ciepły obiad i pomaga w obowiązkach. Zarobki to mam całkiem niezłe, mimo iż ceny, które narzuciłem są bardzo niskie. Jeden klient to mi nawet powiedział, że mam najtańsze torby samsonite w mieście i to dla mnie bardzo dobra wiadomość. Kiedyś to nawet przysłał do mnie swojego przyjaciela do sklepu, który mieszka w zupełnie innej części miasta. Klient dla mnie jest najważniejszy a jego zadowolenie jest sprawą najważniejszą. Skoro przyjeżdża do mnie facet z tak daleka, to musi to być coś na prawdę super. Elwira namawia mnie, żebym sprzedawał jeszcze damskie torebki i rozważam taką ewentualność.

Żona to ma na mnie ogromny wpływ, ponieważ od razu sprowadziłem damskie torebki i one także sprzedają się świetnie. Wykonane są ze skóry i również posiadam je w niskich cenach. Niebawem mój sklep będzie znany w całym województwie.