You are currently viewing Jak prawidłowo podrywać

Jak prawidłowo podrywać

Relacje damsko męskie są niezwykle złożone. Już od wczesnych lat dziewczynki i chłopcy widzą, że się od siebie różnią. Już w przedszkolu i szkole podstawowej zaczynają się pierwsze podrywy oraz pierwsze miłości. Technika podrywu zmienia się z wiekiem i staje się bardziej wyrafinowana.

Sztuka podrywania dla każdego

skuteczne podrywanieWielu mężczyzn szuka wskazówek jak poderwać dziewczynę, która się mu podoba. Mężczyźni poszukują porad, gdyż boją się odrzucenia ze strony wybranej kobiety. Przez to zwlekają z podrywem i nie podchodzą do kobiety, która zwróciła ich uwagę. Większość specjalistów od uwodzenia uważa, że wielu mężczyznom brakuje luzu w rozmowie. Są spięci i nie potrafią zachowywać się naturalnie. Gdy już zdecydują się na rozmowę z kobietą zaczynają poruszać tematy motoryzacyjne albo polityczne. Niestety poprowadzenie pierwszej randki w kierunku poważnych rozmów kończy się najczęściej jedynie na jednym spotkaniu. Eksperci radzą, że aby poderwać dziewczynę należy zbudować intrygujący wizerunek. Należy pokazać że jest się ciekawym, przekazywać emocję. Wielu trenerów zgodnie twierdzi, że skuteczne podrywanie opiera się na właściwej prezentacji w zaledwie kilku pierwszych sekundach. Dobre pierwsze wrażenie da każdemu mężczyźnie przewagę i może uskutecznić cały podryw. Kobiety o wiele wolniej angażują się w relację. Jednak jeśli zrobimy na nich pierwsze dobre wrażenie to nasze szanse wzrastają. Ważne jest również to, aby przy zagadywaniu być naturalnym i nie okazywać zdenerwowania. Wtedy łatwo jest o wpadkę. Naturalność i luz pozwoli na to aby pokazać swoje najlepsze strony.

Eksperci mówią, że nie jest dobra przesada. Zbyt szybkie angażowanie się i odkrywanie swoich intencji może przestraszyć kobietę. Lepiej dawkować pewne informacje i czekać na rozwój wydarzeń. Najlepiej nawiązać kontakt i mieć wspólny temat wokół którego rozwinąć się będzie mogło uczucie.