You are currently viewing Ile kosztuje susz konopny?

Ile kosztuje susz konopny?

Osoby, które paliły dotychczas zwyczajną marihuanę, coraz częściej rezygnują z niej na rzecz tej, legalnej zawierającej CBD. Bowiem wygląda, pachnie i smakuje, jak jej nielegalny odpowiednik, natomiast na tym, wszelkie podobieństwa się kończą.

Zakup medycznej marihuany w sklepach online

susz konopny sklep onlineJeżeli chodzi o zawartość psychoaktywnego i uzależniającego THC, to w zwykłej marihuanie, ta substancja organiczna może osiągać stężenie nawet 25-procentowe. Przy czym średnia jej zawartość to nie mniej niż 10-15%. Natomiast w legalnym suszu konopnym znajdziemy zaledwie 0,002% tej substancji, co czyni ją całkowicie bezpieczną, albowiem wolną od efektu odurzenia i pozbawioną zdolności do uzależniania. Ponadto przy korzystaniu z marihuany CBD nie zaobserwujemy również zaczerwienienia oczu, psychotycznego uśmiechu, jak również tak zwanego „zejścia”. Jednakże susz, mimo, iż nie odurza, to działa relaksująco oraz odprężająco, analogicznie do innych, naturalnych środków na bazie ziół oraz roślin. Gdy chcemy nabyć susz konopny sklep online to miejsce, w którym mamy znacznie bardziej zróżnicowany asortyment, jak również bardziej rozsądne ceny. Dobre sklepy online mają w swojej ofercie co najmniej kilkadziesiąt odmian medycznej marihuany, toteż znajdą w nich coś dla siebie, tak doświadczeni, jak początkujący amatorzy tej rośliny. Susz najlepiej przechowywać z dala od światła słonecznego oraz wilgoci, w przeciwnym razie może się on zepsuć, a co za tym idzie, stracić swoje lecznicze przymioty. 

Wiele osób, które stosują produkty konopne, stawia właśnie na legalną marihuanę, ponieważ jest tania, a przy tym skuteczna. Toteż nie ma się co dziwić, że jej popularność z roku na rok rośnie i kto wie – może już niedługo będzie najpopularniejszym produktem konopnym?