You are currently viewing Gęstsze brwi na stałe

Gęstsze brwi na stałe

Dzięki maszynce i tuszowi, na twarzy klientki można wyczarować naturalne, pasujące do jej urody brwi. Rysując włosek, po włosku osiąga się niesamowicie naturalny efekt. Klientka wygląda wówczas świeżo i promiennie. Warto poddać się zabiegowi, jeśli ma się dość ciągłych zabiegów henną, która jest nietrwała.

Piękniejsze brwi dzięki microbladingowi

microblading warszawaJak wiadomo, brwi to oprawa oczu, więc warto zadbać o to, aby prezentowały się pięknie i pasowały do twarzy właścicielki. Niestety nie każda kobieta została obdarzona gęstymi włoskami na brwiach i ma je rzadkie i jasne. Dla takich kobiet na ratunek przychodzi zabieg permanentnego wypełniania brwi. Przy cienkich włoskach szczególnie polecany jest microblading Warszawa jest miastem, w którym działa profesjonalny salon zajmujący się takimi zabiegami. Dzięki metodzie microbladingu można precyzyjnie dorysować włosek, po włosku brwi klientki. Tam, gdzie klientka ma ich za mało, można je dorysować, tworząc niezwykle naturalny efekt. Metoda ta jest polecana dla kobiet, którym zależy na bardzo naturalnym, delikatnym efekcie na swoich brwiach. Włoski dorysowywane są pojedynczo, zatem nie ma mowy o przerysowanym efekcie. Dzięki nowym brwiom, dopasowanym do twarzy klientki, może ona poczuć się atrakcyjniej i pewniej. Brwi zmieniają odbieranie drugiego człowieka, więc nie mogą być ani za ciemne, ani za jasne. Brwi powinny być w kolorze włosów klientki, lub w przybliżonym kolorze.

Lekko zagęszczone, przyciemnione brwi mogą zmienić oprawę oczu na plus. Twarz wygląda bardziej wyraziście i atrakcyjniej. Warto skorzystać z zabiegu microbladungu, jeśli marzy się o naturalnym zagęszczeniu brwi, bez przerysowanego efektu. Zabieg ten jest bezbolesny, ponieważ brwi zostają posmarowane środkiem znieczulającym.