You are currently viewing Dziewczyna kazała mi wybrać klasyczne meble kolonialne

Dziewczyna kazała mi wybrać klasyczne meble kolonialne

Cześć wam! Jestem dzisiaj w średnim, szczerzę mówiąc nastroju. Karolina poprosiła mnie żebym wybrał meble do naszego nowego mieszkania. Kurczę? zaczyna się. Ja wiedziałem, ze mieszkanie razem to będą tylko same problemy, a ta wyprowadzka do miasta Warszawa, to już kompletnie jakieś odrealnione szaleństwo.

Meble kolonialne w internecie

meble kolonialne Ja wiem, że Karolka dostała tam prace, ale mimo wszystko, obawiam się, że Warszawa to dla mnie za duże miasto. Mam jakieś takie dziwne wrażenie, że się tu nigdy nie zadomowię. Ciągle jest mi za głośno, a ja przecież pracuję w domu i muszę się skupić. Jeny, nie wiem jak jej to powiedzieć, ale ja naprawdę nie chce tu mieszkać, Warszawa to kompletnie nie jest moja bajka, a najgorsze jest to, że Karolina wydaję się być tutaj taka szczęśliwa? Zaczęła nawet wybierać meble do tego naszego nowego mieszkania, zostawiła mi jakieś trzy nazwy na karteczkach i mam jej powiedzieć, które z nich najbardziej mi się podobają? Na pierwszej karteczce napisane było meble loft, wpisałem sobie w wyszukiwarkę, pooglądałem i stwierdziłem, że są nawet fajne. Na drugiej karteczce były natomiast meble indyjskie? i tutaj mały zgrzyt, ponieważ dla mnie te meble indyjskie i te wcześniejsze, czyli meble loft, naprawdę niewiele się od siebie różnią. Na szczęście była też trzecia karteczka, meble kolonialne? Znowu to samo! Ja naprawdę nie widzę między tymi modelami różnicy, na szczęście, kiedy wpisałem te klasyczne meble kolonialne wyprzedaż w Internet, to wyskoczyła mi jakaś strona meble kolonialne wielka wyprzedaż. Wybrałem, więc te trzecią opcję, mam nadzieję, że faktycznie będzie najtańsza.

Trzymajcie proszę kciuki, żeby to wszystko się jakoś poukładało z czasem. Kocham moją dziewczynę i nie chcę jej zawieść, ale uwierzcie mi to miasto naprawdę na razie mnie przeraża.