You are currently viewing Drzwi wewnętrzne w nowym sklepie

Drzwi wewnętrzne w nowym sklepie

Jestem Iza. Pracuję w sklepie budowlanym w centrum miejscowości Lublin. Sklep ma kilka oddziałów na terenie kraju. Miesiąc temu powstał w Chełmie. Chełm to mniejsza miejscowość. Nie było żadnego sklepu budowanego więc to była dla nas dobra lokalizacja.

Sprzedajemy drzwi wewnętrzne

drzwi wewnętrzneSklep dobrze funkcjonuje ale dostałam polecenie służbowe od moje przełożonego żeby zrobić im kontrolę i sprawdzić czy na pewno wszystko jest dobrze w dokumentach. Czy pracownicy prawidłowo wykonują swoje obowiązki i czy towar jest dobrze reklamowany. Nasza firma oferuje wiele produktów,które klienci kupują gdy przeprowadzają na przykład remonty lub się budują. Najważniejsze produkty to panele podłogowe. Sprowadzamy je od najlepszych producentów. Dla nas ważna jest i cena i jakość, na którą zwracamy największa uwagę. Podłogi drewniane mamy w swojej ofercie od wielu lat. Nasi klienci są nimi zachwyceni. Nie chcemy ich wycofywać. Współpraca z producentem przebiega prawidłowo. Sprzedajemy dodatkowo drzwi wewnętrzne dostępne w chełmie i zewnętrzne do mieszkań i domków. Drzwi mogą mieć różne rozmiary i kolory. Najchętniej klienci kupują drzwi drewniane. Są one najbardziej polecane także przez specjalistów. Drzwi metalowe są nowością w naszym asortymencie. Klienci dopiero je poznają. Dowiadują się o nich wielu informacji od specjalistów, którzy pracują w naszych sklepach. Drzwi metalowe są dobrej jakości i są wyjątkowo trwałe. Drzwi metalowe są to drzwi zewnętrze ze względu na swoją masywność. Nasza firma oferuje także swoim klientom darmowy montaż drzwi.

Pojechałam do nowo otwartej siedziby. Muszę stwierdzić, z e pracownicy dobrze wykonują swoje obowiązki. Sklep jest czysty i zadbany. Nie znalazłam także żadnych nieprawidłowości w dokumentach. Pochwaliłam pracowników za swoją pracę i zaangażowanie