You are currently viewing Dobry robot koszący

Dobry robot koszący

W jaki sposób skosić trawnik, tak by ani trochę się nie zmęczyć i nie tracić na to ani chwili? I podpowiemy, że nie chodzi o zatrudnienie ogrodnika. Zapewne wielu nie zna odpowiedzi na to pytanie, a jest ona oczywista – zdecydować się na zakup robota koszącego.

Sklepy internetowe z robotami koszącymi

robot koszący stiga sklep onlineZapewne większość z nas kojarzy roboty sprzątające, które (niemal) bez udziału naszej ręki, posprzątają dowolną powierzchnię. Umożliwia im to szereg czujników, dzięki którym sprawnie omijają wszystkie przeszkody i koncentrują się jedynie na pożądanej powierzchni. Na takiej samej, choć nieco bardziej skomplikowanej, zasadzie działają również roboty koszące. Bowiem wystarczy tylko odpowiednio go zaprogramować, a skosi dowolną powierzchnię. W dodatku jest bardzo szybki, co ogranicza zużycie źródła zasilania, czyli w tym przypadku akumulatora. Jest kilku wiodących producentów tego rodzaju kosiarek, ale wśród nich, na szczególną uwagę, zasługuje Stiga. Albowiem jest to firma będąca jednym z globalnych liderów w produkcji urządzeń i sprzętu ogrodniczego. Jeżeli interesuje nas robot koszący Stiga sklep online jest miejscem, gdzie możemy zakupić go najtaniej. Bowiem w sklepach stacjonarnych jest on droższy nawet o dwieście złotych, a po co przepłacać, skoro można taką gotówkę przeznaczyć, chociażby, na kolację we dwoje? Roboty koszące od Stigi charakteryzują się jednak nie tylko doskonałymi parametrami technicznymi, efektownym designem i wydajnością, ale też tym, że są jednymi z najtańszych na rynku.

Warto zdecydować się na zakup robota koszącego, ponieważ nadaje się zarówno do małych, jak i większych powierzchni. Posiada wiele trybów działania i regulację, dzięki czemu można precyzyjnie dobrać długość, na jaką trawnik ma zostać „ostrzyżony”.