You are currently viewing Dekoracja okien i inne elementy remontu

Dekoracja okien i inne elementy remontu

Z mężem zdecydowaliśmy się na remont mieszkania. Mimo iż mieszkamy w Bydgoszczy to często wyjeżdżamy w delegację i rzadko jesteśmy w domu przez co odwlekaliśmy remont.

Dekoracja okien odmieniła nasze wnętrze

dekoracje okienneAkurat oboje mamy kilka dni wolnego, więc postanowiliśmy to wykorzystać. Pojechaliśmy do centrum Bydgoszczy, gdzie jest świetny sklep z tapetami, żeby wybrać tam jakieś fajne tapety do salonu. Zakupy poszły nam bardzo sprawnie, ponieważ ten sklep z tapetami ma naprawdę ogromy wybór i można kupić tapety we wszystkich możliwych wzorach. Kiedy wracaliśmy ze sklepu po drodze rzuciła mi się w oczy wystawa, na której była atrakcyjna dekoracja okien i od razu powiedziałam do męża, żebyśmy tam pojechali. Kiedy weszłam do tego sklepu, to zobaczyłam liczne firany do wyboru, które miały przepiękne wzory.
Od razu poszłam i zaczęłam przeglądać. Te firany były różnych rozmiarów, które były oznaczone, więc przeglądałam tylko te, którymi byłam zainteresowana. Po chwili podszedł do mnie mąż, który trzymał w dłoniach zasłony i powiedział, że koniecznie musimy je kupić do sypialni, ponieważ będą idealnie pasować do wystroju. Rzeczywiście, jak sprawdziłam tapety, które kupiliśmy wcześniej to okazało się, że idealnie pasują, więc bez zastanowienia się zgodziłam na ich zakup. W drodze do domu zatrzymaliśmy się jeszcze na obiad, ponieważ było dość późno i uznałam, że przygotowanie posiłku w domu zajmie mi za dużo czasu. Mąż wynajął fachowców, którzy będą nam zakładać tapety i mają być jutro rano. Dzisiaj zdjęłam wszystkie stare firany, żeby je wyprać i przygotować miejsce na nowe firany, które powieszę po remoncie.

Jeżeli chodzi o zasłony to także zostaną zawieszone na sam koniec. Po obiedzie w restauracji wróciliśmy do domu, byliśmy już dość zmęczeni zakupami i chcieliśmy odpocząć.