You are currently viewing Czym jest fotografia biznesowa?

Czym jest fotografia biznesowa?

Moja kuzynka pracuje w znanej kancelarii adwokackiej. W sumie skończyła studia w Warszawie i od razu dostała pracę w tej właśnie wymarzonej kancelarii. Oczywiście nic nie przychodzi łatwo i ona w sumie żeby się akurat tam dostać musiała mieć praktycznie najlepsze wyniki na studiach.

Kuzynka zna się na fotografii biznesowej

fotografia biznesowaNo w sumie wiadomo, że do takiego miejsca nie przyjmują kogoś przeciętnego. Kuzynka jest w sumie bardzo zadowolona ze swojej pracy. Co prawda ma naprawdę bardzo dużo obowiązków jednak jest szczęśliwa bo lubi to co robi. Kuzynka opowiadała mi, że ostatnio robili aktualizację strony internetowej i specjalnie by ją zrobić przyjechał do nich fotograf. W sumie przez szefa kancelarii zostało wybrane najlepsze studio fotograficzne w mieście. Kuzynka wiedziała, że jest coś takiego jak atrakcyjna fotografia biznesowa, ale nie sądziła że do takich zdjęć będzie musiała pozować. W sumie w kancelarii jest taka zasada, że każdy z adwokatów ma swoje zdjęcie pod którym znajduje się krótka informacja o nim. W sumie kuzynce nie za bardzo się to podobało. Jednak skoro były takie zasady to za bardzo nie miała z czym dyskutować. Podobno raz w roku robione są nowe zdjęcia pracownikom. Kuzynka mówiła mi, że te studio to przede wszystkim fotografia artystyczna, jednak takich zdjęć im nikt nie robił. W sumie pracownicy dostali informację, że następnego dnia w kancelarii będą robione zdjęcia i w tym celu mają założyć najbardziej eleganckie rzeczy. Kuzynka była nawet u fryzjera, bo skoro to jej zdjęcie miało być wizytówką firmy to musiała jakoś wyglądać.

Zresztą jest osobą najmłodszą stażem z całego zespołu i chciała naprawdę dobrze wypaść. Kuzynka opowiedziała, że zdjęcia trwały bardzo krótko i praktycznie nie przeszkadzały podczas pracy. Jej zdjęcie moim zdaniem wyszło bardzo dobrze.