You are currently viewing Ciekawe oferty przyczep z targów rolniczych

Ciekawe oferty przyczep z targów rolniczych

Byliśmy ostatnio na targach rolniczych, gdyż nasz znajomy bardzo interesuje się taką tematyką i chciał zobaczyć, co producenci maszyn rolniczych oferują nowego. Było tam wiele stoisk z maszynami, narzędziami, nawozami, poradnikami dla rolników czy plonami z pól. Kolegę najbardziej zainteresowały nowoczesne przyczepy.

Różnorodność przyczep rolniczych

niezawodne przyczepy rolnicze - nowePrzyczepa to pojazd drogowy, który służy do transportowania rzeczy. Ciągnięty jest on przez inny pojazd – samochodowy transportowy. Wyróżnić możemy przyczepy centralnoosiowe lub z obrotnicą. Największe pole do popisu mają przyczepy w rolnictwie, gdzie są jedną z niezbędnych maszyn dla osób uprawiających pola. Na targach wystawiali się producenci, którzy oferowali swoje niezawodne przyczepy rolnicze – nowe, jak i używane. Znaleźliśmy również promocje, które obejmowały jedynie uczestników tego wydarzenia i pozwalały w korzystniejszej cenie nabyć potrzebne pojazdy lub narzędzia. Oferta jednej firmy w całości przypadła naszemu koledze do gustu – oferowali oni różnego rodzaju przyczepy, które cechowały się dużą pojemnością skrzyni, szczelnością nadwozi oraz mocną i trwałą konstrukcją. Posiadały one trójstronny wywrót, co niewątpliwie ułatwiłoby rozładunek przewożonych materiałów, a także ściany i podłogę wyłożone z grubej blachy, dzięki czemu przyczepa zachowałaby trwałość i wytrzymałość przez wiele lat. Wszystkie przyczepy tego producenta wyposażone były w drogową instalację hamulcową i idealnie pasowałyby do większości popularnych sprzętów rolniczych.

Mimo, że kolega nic nie kupił to zapisał sobie namiary do tej jednej firmy, dzięki czemu będzie mógł w przyszłości skorzystać z ich usług. Jest zainteresowany jednym z modeli przyczep, jednak stwierdził, że na razie chce przejrzeć na spokojnie pozostałe oferty. Niewątpliwie jednak takie targi to dobry sposób na znalezienie tego, czego się szuka.