You are currently viewing Bramy rolowane w centrum handlowym

Bramy rolowane w centrum handlowym

W wielu miastach jest bardzo dużo sklepów, coraz więcej jest też są budowane wielkie centra handlowe, w których są liczne sklepy z rożnym asortymentem. Dzięki takim centrom handlowym, możemy kupić wszystkie potrzebne rzeczy w jednym budynku, nie musimy za nimi biegać po całym mieście.

Do centrum handlowego najlepsze będą bramy rolowane

centrum handlowe

Ostatnio w naszym mieście otworzono takie centrum handlowe. Wejścia były automatyczne, miały czujniki ruchu, więc podchodząc do drzwi same się rozsuwały, a potem same się zamykały. Te centrum handlowe miało jakieś pięć pięter. Były tam zwykłe schody, gdzie za ich pomocą można było się dostać na kolejne piętra, ale dla leniwych zostały także zamontowane schody ruchome oraz dwie widny. Już od samego wejścia zaczynały się sklepy. Każdy sklep miał bramy szybkobieżne, dzięki temu nikt się nie przepychał wchodząc do danego sklepu. Niektóre wejścia miały kraty rolowane, a jeszcze na innych była solidna brama rolowana. Otwarcie centrum handlowego zaplanowano na godzinę dziesiątą. To pierwsze centrum handlowe w naszym mieście, dlatego też przed budynkiem zebrało się sporo ludzi. Ja widząc te tłumu, postanowiłam, że przyjdę tutaj dopiero wieczorem, jak sytuacja się trochę uspokoi. Nie zamierzam się przeciskać przez ten tłum, który tak koczował przed tym wejściem jakby nigdy na oczy nie widzieli sklepu, albo jakby tego dnia mieli rozdawać coś za darmo.

Jak myślałam wieczorem było znacznie mniej ludzi. Z łatwością można było się przechadzać między piętrami oraz po sklepach. Głównie były to sklepy odzieżowe .