You are currently viewing Bramy garażowe drewniane

Bramy garażowe drewniane

Niepowtarzalny układ słojów oraz wyraźnie zarysowana faktura i naturalny kolor drewna to atuty nowych bram, które idealnie pasują do nowoczesnych domów. Coraz powszechniejsze dążenie do życia w zgodzie z naturą, ekologią jak i modą na naturalne surowce powodują, że ludzie coraz częściej wybierają drewniane bramy garażowe.

Drewniane bramy garażowe segmentowane

Bramy garażowe segmentowe drewniane bramy garażowe segmentowe drewnianewykonane są z materiałów najwyższej jakości, zapewniają bezpieczeństwo oraz komfort użytkowania, ponieważ posiadają awaryjne otwieranie i zamykanie a także alarm antywłamaniowy. Dzięki temu, że otwierają się pionowo oszczędzają miejsca przed oraz w garażu. Dodatkowo do dyspozycji pozostaje całe światło przejazdu. Produkowane są z litego, surowego drewna, wyłącznie z wyselekcjonowanych płyt sosny nordyckiej oraz innych rodzajów drewna. Dzięki wyjątkowej wytrzymałości wszystkich elementów są trwałe, stabilne i odporne na działanie czynników zewnętrznych. Największymi zaletami bram segmentowych drewnianych jest jakość wykonania, maksymalna wytrzymałość dzięki sztywnej konstrukcji, odporność na obciążenia, ponieważ blat wykonany jest z wodoodpornych wielowarstwowych, spojonych płyt drewna. Mają niepowtarzalny charakter, który nada stylu każdemu budynkowi. Pomimo iż są one produktem fabrycznym to poszczególne panele dobierane są ręcznie po to, aby jak najlepiej dopasować wzór słojów paneli jednej bramy. Można je zastosować w każdej sytuacji montażowej, gdyż kształt otworu do garażu nie gra żadnej roli.

Na indywidualne zamówienie, producent może wykonać bramę według autorskiego pomysłu lub projektu (może to być zdjęcie albo rysunek). Można ją ozdobić swoimi inicjałami lub numerem swojego domu. Jeśli więc mamy fajny i ciekawy pomysł na bramę warto skorzystać z tej oferty.