You are currently viewing Bon podarunkowy za dobre oceny

Bon podarunkowy za dobre oceny

Ostatnimi czasy dobrze się uczyłem, ponieważ zaplanowałem sobie, że dostanę się na wymarzony kierunek studiów. Przede mną była matura, i naprawdę zacząłem pracować jak nigdy wcześniej. Spędzałem nad książkami masę czasu i miałem nadzieję, że zaowocuje to dobrymi ocenami. Tak też się stało.

Można kupić wspaniałe czapki i koszulki

carhartt koszulkaMoi rodzice postanowili docenić moje trudy i wręczyli mi bon podarunkowy do ulubionego sklepu. Mogłem sobie wybrać kilka ciuchów w nagrodę za dobre stopnie. Nie zwlekałem, i w weekend wybrałem się tam. Było tam chyba wszystko, prosto klasyk to oczywiście norma, ale już miałem taką jedną bluzę, i ostatnio coraz mniej w niej chodziłem, więc nie chciałem brać podobnej. Pomyślałem bardziej, że carhartt koszulka mi się przyda, bo miałem mało takich wyjściowych t-shirtów w mojej szafie. Przymierzyłem więc kilka i wybrałem najlepszą. Poza tym czapka Mitchell and Ness była idealna, będę w niej robił furorę na mojej deskorolce, jak wybiorę się przejechać z chłopakami. Oczywiście jak będę miał czas, bo ostatnio to mam mało wolnych chwil, bo edukacja jest najważniejsza. Zainteresowała mnie firma stussy która miała w swojej kolekcji ciekawe bluzy, które wpadły mi w oko. Wziąłem więc jedną, czarną, bo taki kolor to do wszystkiego pasuje. Poza tym będzie ładnie pasować do koszulki. Nie będą się odróżniać jak nałożę jedną na drugą. Jak widać opłaca się dobrze uczyć, bo dzięki temu teraz mogę sobie pozwolić na parę fajnych rzeczy które na pewno będą mi służyć przez dłuższy czas. Ostatnim moim zakupem był plecak Cayler and Sons ponieważ w mojej torbie to już był wstyd chodzić, bo cała była poprzecierana.

Tak więc moje zakupy bardzo się udały, jestem teraz zadowolony, i w spokoju mogę się oddawać dalszej nauce. Chciałbym, aby już było pewne, czy się dostanę czy nie, i żeby mój stres się skończył.

Czytaj więcej na: matshop.pl