You are currently viewing Balustrady w nowym mieszkaniu

Balustrady w nowym mieszkaniu

Z mężem kupiliśmy nowe mieszkanie. Mieszkanie mieści się na czwartym piętrze nowoczesnego budynku. Balkon ma piękne balustrady, które są idealnie dopasowane do budynku.

Balustrady wpisujące się w architekturę

balustradyPodobno takie systemy balustrad są najlepszym rozwiązaniem. W mieszkaniu, które jest piętrowe mamy przy schodach balustrady całoszklane, które naprawdę pięknie wyglądają. Mąż powiedział, że to są balustrady pomorskie, ponieważ to tam mieści się firma, która wykonywała budowę bloku. Znajomi już wypytywali kiedy ich zaprosimy, ale najpierw musimy się urządzić. Planujemy na piętrze zrobić sypialnię, ponieważ balkon, który ma tak piękne balustrady jest przeznaczony na pokój gościnny. Mamy kuchnię otwartą, która jest połączona z salonem i będzie tam stał stół jadalny. Moi rodzice dość dużo nam pomogli, jeżeli chodzi o zakup mieszkania a mój brat, który zajmuje się remontami obiecał, że u nas w domu robi remont i nie musimy się o nic martwić. Na razie nie mamy dzieci, ale w późniejszym czasie planujemy, więc na razie na piętrze zrobimy obok sypialni gabinet dla męża a z czasem powstanie tam pokój dla dziecka. Nie wiem jeszcze jakich mamy sąsiadów, ale są to młodzi ludzie i na pewno świetnie się dogadamy. Dzisiaj ma przyjechać moja siostra, ponieważ powiedziała, że chętnie pomoże nam w przeprowadzce a mamy sporo kartonów do wniesienia i każda pomoc się przydaje. Moja siostra mieszka z narzeczonym w centrum Gdańska i niebawem planują ślub. Lubię jej faceta, bo jest wesołym i porządnym człowiekiem ale co najważniejsze to siostra jest z nim nawet bardzo szczęśliwa.

Zapytała mnie czy zostanę jej świadkową jeżeli dojdzie do ślubu a ja oczywiście się zgodziłam. Ucieszyła mnie jej propozycja. Dzisiaj na kolację zamówimy jedzenie na wynos, gdyż nie mam siły nic gotować.