You are currently viewing Zlecenie na sprzątanie biur

Zlecenie na sprzątanie biur

U nas w Warszawie jest mnóstwo firm. Mamy ogromne biurowce, hale i galerie. Moja firma w Warszawie ma ugruntowaną pozycję, mimo iż działam stosunkowo krótko. Jakiś czas temu otrzymałem ogromne zlecenie na sprzątanie biur w jednym z biurowców.

Sprzątanie biur to odpowiedzialne zadanie

sprzątanie biur Sprzątanie firm jest mi bardzo dobrze znane, ponieważ najczęściej to tego typu zlecenia otrzymuję. Moja firma sprzątająca jest w stanie wykonać każde zlecenie. Zatrudniam bardzo dużą ilość pracowników. Nowe zlecenie obejmowało mycie okien w całym biurowcu oraz pranie wykładzin we wszystkich pomieszczeniach. Ogólne sprzątanie biur przeznaczyłem dla moich najlepszych pracownic. Na mycie okien wysłałem chłopaków, którzy świetnie sobie poradzą w takim biurowcu. Posiadam odpowiedni sprzęt i mycie okien nawet na wysokościach nie stanowi dla mnie żadnego problemu. Jeżeli chodzi o pranie wykładzin to używam najlepszych środków, jakie są dostępne na rynku. Sprzątanie firm to bardzo odpowiedzialne zadanie a to nowe zlecenie na pewno zapewni mi długoletnią współpracę. Jeżeli moje pracownice jak zawsze przeprowadzą sprzątanie biur to na pewno klient będzie zadowolony. Wszystkie pomieszczenia zawsze są dokładnie posprzątane i jeszcze nie było żadnych skarg. Jeżeli chodzi o mycie okien, to chłopacy, których wysłałem do tego zadania są najlepsi. Mycie okien idzie szybko, sprawnie i co najważniejsze robią to bardzo dokładnie. Ekipa odpowiadająca za pranie wykładzin również jest doskonale zorganizowana i wiem, że z tym zadaniem uporają się raz dwa. Moja firma sprzątająca zleceniem ma zająć się od piątku.

Wtedy po godzinie szesnastej możemy zacząć sprzątanie biur. Czas mamy do poniedziałku do godziny siódmej rano. Wiem doskonale, że moja świetna firma doskonale poradzi sobie z takim dużym zleceniem.

Więcej o sprzątaniu na stronie http://www.imsgrupa.pl