You are currently viewing Zdecydowałem się na kurs języka angielskiego dla firm

Zdecydowałem się na kurs języka angielskiego dla firm

Studiuję logistykę. Jestem na ostatnim roku i niedługo przede mną poszukiwanie mojej pierwszej pracy. Studiuję dziennie w miejscowości Bydgoszcz. Moja uczelnia jest znana ze swojego wysokiego poziomu.

Angielski dla firm to nowość

angielski dla firm Przeglądałem ostatnio ogłoszenia o pracę w gazecie lokalnej i znalazłem sporo ogłoszeń w mojej branży, w której chciałbym pracować. Jeżeli chodzi o moją branżę to wiele firm wymaga znajomości języka angielskiego w mowie i piśmie. Niestety język angielski wymagany jest płynny. Ja nie mam takich umiejętności. Postanowiłem zapisać się na kurs póki mam wolny czas i mogę go poświęcić na naukę. Wybrałem szybki kurs angielskiego. Szkoła języka angielskiego, którą wybrałem ma w swojej ofercie wiele różnych języków do wyboru. polecany angielski dla firm w Bydgoszczy to ostatnia wprowadzona nowość. Szkoła oferuje naukę języków na różnych poziomach. Jest niemiecki nad którym także się zastanawiałem. Gdybym zdecydował się na naukę dwóch języków. Szkoła mogłaby zaoferować mi, spory rabat. Szkoła języka niemieckiego w ten sposób planuje zwiększyć liczbę słuchaczy i na pewno ten kto ma pieniądze decyduje się na naukę dwóch języków w jednej szkole. Ja jestem jednak w trakcie pisania pracy magisterskiej i nie znajdę aż tyle czasu na naukę dwóch języków obcych w jednym czasie. Poza tym byłby to dla moich rodziców za duży wydatek. Ja w Bydgoszczy studiuje na uczelni dziennej więc nie chodzę do pracy. Czasem dostaje jakieś zlecenia od kolegi. Daje mi znać kiedy w jego firmie poszukują do pracy dorywczej przy różnych logistycznych systemach i wtedy udaje mi się zarobić parę groszy.

Jednak nie mógłbym ich przeznaczyć na niemiecki bo są to za małe kwoty. Tym bardziej że ta praca nie jest stała i raz jest a później muszę długo czekać żeby się pojawiło jakieś zlecenie.