You are currently viewing Zajmuję się cateringiem w Szczecinie

Zajmuję się cateringiem w Szczecinie

Moja klientka była bardzo wymagającą kobietą. Nie dziwię się, ponieważ czekał ją najważniejszy dzień w życiu i wszystko miało się udać. Organizowała wesele na świeżym powietrzu i musiałam stanąć na wysokości tego zadania.

Praca przy cateringu jest pełna wyzwań

catering szczecinProwadzę prawdopodobnie najlepszy catering szczecin, gdzie oferuję zdrową żywność oraz taką, którą robię sama. W przypadku tej imprezy w grę wchodziły zakąski oraz dania ciepłe. Goście byli różni. Niektórzy nie jadali mięsa, inni nie tolerowali mleka. Zadanie było na prawdę nie łatwe, ale wiedziałam, że podołam. Nie raz na ślub oferowałam swój catering szczecin i zawsze potrafiłam zadowolić wszystkich klientów. Zaprosiłam klientkę do siedziby swojej firmy, żeby mogła osobiście zobaczyć jak robione są potrawy. Wykonaliśmy dla niej dania, które mają znaleźć się w meni i została nimi poczęstowana. Jej mina wyrażała wszystko. Wiedziałam, że jest bardzo zadowolona a jedzenie jej smakuje. Na koniec stwierdziła, że dokonała najlepszego wyboru jeżeli chodzi o catering szczecin i podziękowała mi za to, że zgodziłam się dla niej pracować. Ucieszyła mnie jej reakcja i wiedziałam, że jestem na wygranej pozycji. Zarobię spore pieniądze, ponieważ najlepsze są takie duże imprezy. Ma być tam ponad dwustu gości to będziemy wszyscy mieli mnóstwo pracy przy tym zleceniu. Mnie to cieszy, ponieważ planuje zakup nowych naczyń i dzięki temu będzie mnie na nie stać. Kierowcę o wszystkim poinformowałam i cała ekipa była w pogotowiu. Będzie się działo tego dnia.

Na weselu wszystko poszło jak należy. Osobiście pilnowałam, żeby dania były na czas dostarczone i w takiej kolejności jak zażyczyła sobie klienta. Widząc jej zadowolenie wiedziałam, że wykonuję kawał na prawdę bardzo dobrej roboty.