You are currently viewing Wypożyczenie stołów na imprezę

Wypożyczenie stołów na imprezę

Siostra zawsze była moją najlepszą przyjaciółką. Dogadywałam się z nią świetnie i miałyśmy sporo wspólnych zainteresowań. Iwona, moja starsza siostra wyszła pierwsza za mąż ale ja długo nie czekałam na swój ślub, ponieważ już po roku i ja zostałam panną młodą. Ciągle się trzymałyśmy razem i to było wspaniałe. 

Duże stoły wypożyczone od sprawdzonej firmy 

wypożyczalnia stołówPo pięciu latach Iwona wpadła na pomysł, że zorganizuje swoją rocznicę ślubu w plenerze. Pomysł od razu mi się spodobał, tylko po chwili zaczęłam się zastanawiać gdzie to zorganizuje. Miała fajne miejsce, ale musiała zorganizować jakieś meble. Nie chciała stołów biesiadnych, bo wychodziła z założenia, że impreza miała być zorganizowana z klasą. Od razu jej powiedziałam, że niedaleko była duża i znana wypożyczalnia stołów, która należała do mojego przyjaciela i zadeklarowałam, że jej pomogę. Krzysztof był właścicielem firmy, która nie tylko wypożyczała stoły na różne imprezy, ale oferował także ławki, krzesła i wiele innych mebli w bardzo atrakcyjnych cenach. Do firmy Krzysztofa wybrałam się następnego dnia, żeby porozmawiać z nim o kosztach związanych z wynajęciem dużych stołów. Jako jego dobra znajoma od razu dostałam sporą zniżkę na najlepsze jego stoły i w cenie zaoferował mi nawet krzesła. Tak dobrej okazji to nigdzie moja siostra by nie znalazła. Dogadałam się z Krzysztofem i od razu zadzwoniłam do Iwony, żeby jej o wszystkim opowiedzieć. Byłam zachwycona, że pomogłam jej wypożyczyć stoły na imprezę.

Impreza z rocznicy ślubu mojej siostry była bardzo udana. Miejsca starczyło dla wszystkich i każdy siedział wygodnie. Ja postanowiłam także zorganizować imprezę z okazji rocznicy ślubu, ale zdecyduję się na inną formę, żeby było urozmaicenie. W końcu będą ci sami goście.