You are currently viewing Wypożyczalnia samochodów osobowych, a ubezpieczyciel

Wypożyczalnia samochodów osobowych, a ubezpieczyciel

Wiele osób boi się o swoją przyszłość. W końcu kiedyś skończy się era bazarów, nikt nie będzie kupował już odzieży w budce na końcu osiedla, skoro w nowiutkiej galerii wszystko było znacznie modniejsze i tańsze. Ja jednak nie mam takich obaw ? jako pracownik biura ubezpieczeń nie muszę się o nic martwić.

Wypożyczalnia samochodów osobowych – mogą być jakieś problemy?

wypożyczalnia samochodów osobowychLudzie zawsze będą chcieli jeździć samochodami, a do tego zawsze będzie potrzebne ubezpieczenie na te samochody. Nawet jeśli nie dodatkowe, to przynajmniej OC. Generalnie jedyną wadą tego, co niesie ze sobą przyszłość jest to, że więcej ludzi zaczyna domagać się czegoś, co niekoniecznie im przysługuje. Oczywiście gdy ktoś potrzebował, by wziąć samochód z wypożyczalni i dostać zwrot kosztów to staraliśmy się nie robić problemów, ale odkąd wie o tym prawie każdy, ludzie coraz częściej próbują wykorzystać fakt, że są ofiarami wypadków. Często ich stare, rozwalone tico staje się pretekstem, by wziąć jako samochód z OC sprawcy luksusową, nowiutką limuzynę. Nie jesteśmy w ciemię bici ? każda wypożyczalnia samochodów w Trójmieście wie i informuje ludzi o tym, jak działa zwrot kosztów za wynajem samochodu. Mimo to ludzie przychodzą do nas i pytają, czy oddamy im koszt najdroższego samochodu z oferty. Odpowiedź zawsze brzmi nie. Nie próbuję nawet negocjować ? skoro profesjonalna wypożyczalnia samochodów osobowych na Pomorzu poinformowała go o warunkach zwrotów, a on postanowił to zignorować, to może mnie targać po wszystkich gdańskich czy nawet pomorskich sądach ? i tak niczego nie wskóra.

Wypożyczenie samochodu musi być przede wszystkim uzasadnione i musi być robione z głową. Jeśli ktoś ma w warsztacie limuzynę, to i z wypożyczalni może wziąć limuzynę. Jeśli jednak uszkodzony został i tak ledwo jeżdżący wrak, to należy wybrać z wypożyczalni samochodów najtańszy wariant.