You are currently viewing Wygodny plecak Coolpack

Wygodny plecak Coolpack

Każde dziecko, które idzie do szkoły musi być wyposażone w kompletną wyprawkę. W jej składzie na pewno znajduje się plecak lub tornister, niezbędne książki, przybory szkolne i obuwie na zmianę. Jednak najważniejszy jest zawsze plecak.

Jak wyglądają plecaki Coolpack?

plecak coolpackZ pewnością codzienne noszenie ciężkich książek przez uczniów szkół podstawowych jest sporym obciążeniem dla ich pleców, dlatego Ministerstwo Edukacji wprowadziło rozporządzenie, które mówi, że plecak lub tornister z zawartością, nie może być cięższy niż połowa wagi dziecka. Z tego względu wielu producentów zaczęło produkcję super lekkich plecaków, które ważą nawet mniej niż kilogram. Do takich modeli na pewno można zaliczyć plecak Coolpack, który pusty waży niecałe dziewięćset gramów. Jest to bardzo praktyczny model plecaka, który pomieści naprawdę sporo książek, zeszytów i przyborów szkolnych, które są wymagane za lekcjach. Przede wszystkim jest pokryty od zewnętrznej strony nieprzemakalnym materiałem. Dno plecaka jest specjalnie wzmacniane, aby ograniczyć ryzyko przetarcia oraz zapewnić właściwe podparcie zawartości. W celu zwiększenia komfortu noszenia, plecaki Coolpack posiadają usztywniane i wypełnione specjalną pianką tylną stronę oraz szelki. Dzięki temu nie ma możliwości żeby powstały otarcia i odgniecenia na ramionach czy plecach. Wewnątrz plecaka znajdziemy praktyczną przegrodę, a także sporo małych lub większych kieszonek na piórnik, telefon czy przybory szkolne. Od zewnątrz jest jedna, większa kieszeń zapinana na zamek.

W takim plecaku każde dziecko z powodzeniem zmieści wszystkie niezbędne rzeczy szkolne, a do tego w praktyczny sposób je posegreguje. Ze względu na wysoką jakość wykonania, plecaki tej marki są bardzo często wybierane przez rodziców.