You are currently viewing Wycena prac

Wycena prac

Z zawodu jestem dekoratorką wnętrz i często w swej karierze urządzałam domy, mieszkania, ogrody, działki. Moje usługi są naprawdę rzetelne oraz zawsze wyrabiam się w terminie oraz mieszczą się w budżecie jaki klient oferuje przeznaczyć na zmiany. Często też mam zlecenia odnośnie wyceniania danego remontu, czy jakichkolwiek zmian.

Staram się pomóc klientom

montaż ogrodzeńRozumiem potrzeby klientów, starając się znaleźć jak najtańsze rozwiązanie i wykonanie prac. Często też udzielam różnych promocji czy rabatów, jeśli na przykład. skorzystają z usługi zmiany sadzonek kwiatowych na jesień. O tyle łatwiej jest mi wyceniać wnętrza mieszkań czy domów, to tym trudniej jest mi wyceniać zmiany występujące w ogrodzie. Ostatnio moim zleceniem było wycenienie nowoczesne ogrodzenia. Klienci chcieli abym zrobiła wycenę kilku rodzaju ogrodzeń, jakie akurat im się podobały, wycena obejmowała także montaż ogrodzenia. Musiałam wycenić pięć rodzai ogrodzeń: betonowe, z siatki, metalowe, ogrodzenia panelowe producent oraz drewniane. Koniec końców wybrali ogrodzenie z siatki, które okazało się najtańszym rozwiązaniem. Zaproponowałam im nietypowy rodzaj siatki, to znaczy siatki leśne, które fantastycznie wyglądałyby przy ich żywopłocie. Im ten pomysł też przypadł do gustu. Może opowiem jeszcze o najciekawszym zleceniu, a mianowicie miałam urządzić wystrój sali koncertowej, w której koncerty miały się odbywać przez cały miesiąc, co drugi dzień i na każdy koncert miał być inny wystrój sali, więc miałam tylko jeden dzień na dokonanie zmian. Nie powiem dokładnie, ale bardzo dużo zarobiłam na tym zleceniu. Więc jak powiedziałam o ciekawym zleceniu to może wspomnę jeszcze o najnudniejszym i najbardziej denerwującym. A mianowicie dostałam zlecenie od zakładu fryzjerskiego.

Właścicielka chciała dokonać renowacji całego salonu łącznie z kolorem ścian. Jak zawsze przygotowałam projekt i przedstawiłam go klientce , ale jej się nie podobał to musiałam zrobić korekty, ale znowu coś jej nie pasowało i tak musiałam zrobić aż pięć projektów.

Czytaj więcej na: www.dirox.pl