You are currently viewing Wybrałem drzwi wewnętrzne i panele do pokoju dziecka

Wybrałem drzwi wewnętrzne i panele do pokoju dziecka

Moja żona jest w ciąży. Postanowiłem zrobić jej niespodziankę i przygotować projekt pokoiku dla dziecka. Zajmuję się projektowaniem zawodowo żona już mnie prosiłam na początku ciąży żebym się tym zajął ale w pracy miałem sporo zleceń i niestety nie miałem nawet wolnej chwili żeby się tym zająć.

Drzwi wewnętrzne zamówione w sieci

drzwi wewnętrzneMoja żona pojechała do spa do miejscowości Chełm razem ze swoją siostrą a ja przysiadłem do projektowania. Drzwi wewnętrzne, które wybrałem będą tej samej firmy, które znajdują się u nas w sypialnie. One są ciche kiedy się je zamyka to jest ważne kiedy dziecko zaśnie. Z tej samej firmy mam też drzwi metalowe i jesteśmy z nich bardzo zadowoleni. W pokoiku do tej pory mieliśmy pokój dla gości. Nasi rodzice jak nas odwiedzali to często w nim spali. W mieszkaniu jak się wprowadziliśmy wszędzie były parkiety i jedynie w pokoiku, który będzie naszego dziecka jeszcze ich nie wymieniliśmy my mamy podłogi drewniane w sypialni i salonie ale maluszkowi planuję założyć panele podłogowe w jasnym odcieniu. Zaprojektowałem w pokoiku już wszystkie szczegóły. Wiem, gdzie będą znajdowały się poszczególne meble. Mam nadzieję, że mojej żonie projekt się spodoba. Przygotowałem dla niej projekt profesjonalnie tak jak zawsze wykonują go w pracy. Dołączyłem panele podłogowe, które planuję zamontować. W projekcie znajdują się także drzwi wewnętrzne, które można zamówić przez internet lub kupić w sklepie stacjonarnym w naszym mieście. Montaż drzwi może zostać wykonany mój wujek, który się tym zajmuje. Lublin to spore miasto i znajduje się w nim wiele sklepów budowlanych z dobrymi materiałami budowlanymi. Po powrocie od razu pokazałem żonie projekt. Panele podłogowe bardzo jej się spodobały. Nie jest przekonana do drzwi wejściowych.

Żona myślała o zakupie drzwi przesuwnych. Powiedziała, ze najlepiej będzie jak razie podjedziemy do sklepu żeby ona mogła na własne oczy wewnętrzne drzwi sobie zobaczyć.

Więcej na http://apodlogi.pl