You are currently viewing Właściwości ochronne pianki milk shake

Właściwości ochronne pianki milk shake

Włosy, a zwłaszcza te długie często są podatne na różne niepożądane zjawiska takie jak puszenie się, kręcenie, plątanie. Nie wszyscy lubią kręcone kosmyki włosów, a niestety od wilgoci lubią się one zakręcić, w efekcie czego konieczne jest użycie prostownicy o poranku. Dla wielu jest to problematyczne, ponieważ zabiera dużo czasu.

Ochrona włosów za pomocą pianki milk shake

milk shake pianka ochronnaRozplątywanie kołtunów również jest czymś utrudniającym życie — to, że zajmuje czas to jedno, ale bardzo niszczy strukturę włosa, zwłaszcza jeśli robimy to w sposób nieodpowiedni. Niektóre kosmyki lubią odstawać, nie układać się tak, jakbyśmy tego chcieli, to naprawdę może zirytować. Wydaje się, że nie mamy na to zbyt dużego wpływu, w końcu wiele zależy od temperatury i warunków atmosferycznych, jednak możemy je w tym wspomóc i sprawić, że będą bardziej odporne na te czynniki. Jak to zrobić? Wystarczy nabyć w jednym ze sklepów z drogerią taki wynalazek jak milk shake pianka ochronna. Działa ona na prostej zasadzie — zawarte w niej proteiny mleka i inne cenne substancje mają włosy nawilżyć, sprawić, że będą mniej obciążone, tym samym ułatwia ich rozczesywanie i przy tym zmniejsza ryzyko na uszkodzenie strukturowe. Co prawda nie zagwarantuje nam to zupełnego pozbycia się kołtunów i rozdwojonych końcówek, ale na pewno mocno je ograniczy i sprawi, że trochę odetchniemy. My, a przede wszystkim nasze włosy. Ma ona za zadanie odpowiednio je nawilżyć.

Niektórych może zainteresować też fakt, że pianka wzmacnia kolor włosów, więc dla kobiet z farbowanym kolorem może być czymś przydatnym. Czy polepsza naturalny kolor włosów? Oczywiście! Co więcej, zakup takiej pianki nie jest jakimś dużym wydatkiem i raczej każdy może sobie na to pozwolić, warto sięgnąć też po inne kosmetyki z tej serii.