You are currently viewing Wielofunkcyjne wózki dla dzieci

Wielofunkcyjne wózki dla dzieci

Zakup wózka do nowo narodzonego dziecka nie jest prostu, szczególnie dla świeżo upieczonych rodziców, którzy mają jedno dziecko. Na rynku znajdziemy mnóstwo modeli i firm, ale nie wszystkie są godne ich uwagi, bo różnią się jakością.

Co posiadają wózki firmy Bebetto?

wózek wielofunkcyjny bebetto vulcanoJedną z najlepszych firm na rynku jest Bebetto. Od wielu lat produkują wózki dla dzieci, które spełniają wszystkie wymogi unijne i są bezpieczne. Wózek wielofunkcyjny Bebetto Vulcano, to jeden z najpopularniejszych modeli, wybieranych przez młodych rodziców. Możemy go kupić w wersji 3w1, czyli w komplecie będzie gondola, spacerówka i fotelik samochodowy. Gondola Vulcano jest jedną z największych, dzięki czemu będzie służyć naszemu dziecku na dłużej. Jest też dość głęboka, co jest jej plusem, bo dziecko będzie lepiej chronione przed hałasem i wiatrem. Spacerówka Bebetto Vulcano to klasyczny wózek dla dziecka, które potrafi już samodzielnie siedzieć, czyli najczęściej malucha, który ukończył już siódmy – ósmy miesiąc życia. Tak małe dzieci muszą być zapinane w nich pasami bezpieczeństwa, które posiadają pięciostopniową regulację. Pod wózkiem znajduje się praktyczny pojemnik na zakupy, a na poręczy do prowadzenia, wózek został wyposażony w pojemną torbę na rzeczy maluszka. Jest to model czterokołowy z mocnym hamulcem nożnym i amortyzatorami na tylnych kołach. Daje się on bardzo łatwo kierować dzięki skrętnych, przednich kołach, które posiadają możliwość blokady jazdy na wprost. Wózek jest całkiem lekki i po złożeniu zajmuje mało miejsca.

Wózki firmy Bebetto są bardzo wytrzymałe i praktyczne. Ponadto mają lekki, aluminiowy stelaż, który się składa jednym przyciskiem. Duża budka umożliwia schowanie dziecka i osłonienie go przed słońcem, czy deszczem. Bebetto Vulcano to najlepszy wybór na rynku.