You are currently viewing W poszukiwaniu DJ-a na wesele

W poszukiwaniu DJ-a na wesele

Przyszłe młode pary mają wiele spraw do załatwienia. Ślub i wesele to wyjątkowe przedsięwzięcia, które wymagają długiego planowania i sprawnej organizacji. Tak samo ważny, jak wybór sukni czy miejsca, jest odpowiedni wybór DJ-a lub zespołu muzycznego.

DJ na wesele potrzebny od zaraz!

dj na weselaWłaściwa oprawa muzyczna, zgodna z gustem i panny młodej, i pana młodego to duży krok w stronę sukcesu całej imprezy. Dawniej pary młode angażowały w najważniejszy dzień swojego życia głównie miejscowe zespoły muzyczne, które często cechują się graniem na takich imprezach. Dlatego też na większej ilości wesel królowała muzyka disco polo albo polskie przeboje. Obecnie coraz więcej par poszukuje DJ-a, który połączy ich muzyczne gusta wraz z muzyką odpowiednią do zabawy dla wszystkich gości. Muzyka wykonywana na żywo odchodzi w zapomnienie, a ludzie chcą bawić się przy dobrze znanych im z radia lub Internetu hitach ostatnich lat. Chociaż niejeden DJ na wesela łączy muzykę, którą na co dzień gra w różnych klubach lub innych imprezach, z muzyką lat 80., 90., czasami nawet i starszą. Dzięki temu potrafi muzyką złączyć pokolenia, a to naprawdę wyjątkowa sztuka. Młode pary często szukają DJ-a przez Internet lub poprzez swoich bliskich i dalszych znajomych, którzy być może takiego znają. Następnie wraz z nim planują, jaka muzyka ma bawić gości. DJ jest lepszym wyborem od zespołów muzycznej w kwestii finansowej. Zespół składający się z kilku osób zażyczy sobie większą stawkę niż pojedyncza osoba za konsolą.

Wybór DJ czy zespół muzyczny to indywidualna kwestia. Decyzja należy tylko do pary młodej. Muszą mieć one jednak na uwadze samopoczucie wszystkich gości i atmosferę wśród nich panującą. Ciężko zadowolić każdego, ale ważne, żeby chociaż większa część gości była zadowolona.