You are currently viewing U sklepikarza są wszystkie wagi z legalizacją

U sklepikarza są wszystkie wagi z legalizacją

Sąsiadka uważa, że się czepiam, ale ja to lubię mieć wszystko czarno na białym. Jeżeli coś się nie zgadza to wyjaśniam to do czasu, aż sprawa nie zostanie załatwiona jak należy. Tak samo jest z zakupami, podczas których wszystko mam na uwadze.

Lubię zakupy towarów na wagę w tym sklepie

waga sklepowa z legalizacjąJa to zawsze sprawdzam, czy cena z regału jest zgodna z czytnikiem i na kasie. Jeżeli są jakiekolwiek różnice to od razu je wyjaśniam. W mieście jest taki jeden sklepik, w którym najczęściej kupuję, ponieważ jestem zadowolona i zawsze wszystko się zgadza. Stoi tam waga sklepowa z legalizacją, która jest bardzo dokładna i jeszcze nigdy nie dostałam innej wagi produktu, niż ta, którą zważył mi sprzedawca. Mam swoją wagę w domu, taką małą kuchenną i zawsze ważę wszystko po powrocie ze sklepu. Pewnego razu jak byłam znowu na zakupach w tym sklepiku to zdecydowałam się powiedzieć o wszystkim sprzedawcy. Mój zachwyt był tak ogromny, że postanowiłam się nim podzielić z najbardziej zainteresowanym. Moja opinia go bardzo ucieszyła i podziękował za dobre słowa. Ja to uważam, że nie miał za co, bo taka waga sklepowa z legalizacją powinna zawsze być dokładna. Jako wymagająca konsumentka muszę czuć się pewnie. Nawet namówiłam swoją sąsiadkę, ażeby do tego sklepiku chodziła na zakupy, ponieważ jest tanio i solidnie a ona lubi oszczędzać i ta informacja jej się zdecydowanie spodobała. Ona to lata po jakichś marketach a pod nosem ma sklep. Mi to by nie chciało się tak biegać na drugi koniec miasta, ażeby kupić warzywa.

Sąsiadka oczywiście jak poszła do tego sklepu to powiedziała, że tam jest rzeczywiście bardzo tanio a warzywa są świeże każdego dnia. Czasami to nawet razem idziemy na zakupy i jest wtedy wesoło. Sąsiadka to wesoła kobieta i bardzo ją lubię.