You are currently viewing Trendy reklamowe – oklejanie samochodów

Trendy reklamowe – oklejanie samochodów

W dzisiejszych czasach gdziekolwiek byśmy się nie obrócili widnieją bilbordy, plakaty i banery. Nie ma chyba teraz firmy, która nie chciałaby być widoczna bo wiedzą, że dzięki temu zdobędą więcej klientów. Dlatego reklama jest coraz bardziej widoczna w naszych miastach, czy byśmy tego chcieli czy nie.

Oklejanie samochodów – sposób na nieszkodliwą reklamę

oklejanie samochodówWedług mnie niektóre reklamy są naprawdę bardzo ciekawe i naprawdę przyjemne dla oka. Lecz zdarzają się i takie, które są wręcz odpychające i nie wiadomo co mają przedstawiać i zareklamować. Jednym z miast, w których widoczność reklamy jest ogromna, jest Kraków. Mam wrażenie, że tamtejsze agencje reklamowe prześcigają się w tym, która wykona lepszą robotę za mniejsze pieniądze. Najbardziej przerażają mnie reklamy na budynkach, które są zabytkami kulturowymi. Przykro jest na to patrzeć, że takie miejsca są przykrywane takim, a nie innym „dziełem sztuki”. Chociaż ostatnio będąc w Krakowie spotkałam się z rewelacyjną reklamą. Zadrukowane naklejki z projektem reklamy były naklejone na samochodzie w bardzo przemyślany sposób. Była to reklama jednej z nowych restauracji, ale była tak ciekawa, że aż musiałam się do tej restauracji wybrać. I naprawdę nie pożałowałam. Tanie oklejanie samochodów w Krakowie staje się chyba coraz bardziej popularne.Coraz częściej na drogach możemy zauważyć tak zwane samochody reklamowe i muszę naprawdę przyznać, że naprawdę są zrobione w bardzo ciekawy sposób, a przede wszystkim miły dla oka i co najważniejsze, reklama jest tak skonstruowana, że łatwo ją zapamiętać. Nie są tak bardzo nachalne jak bilbordy reklamowe i inne wiszące formy reklamy.

 

Chociaż w naszym mieście też można coraz częściej spotkać się z reklamową na samochodach. Być może jest to jedno z najlepszych i najtańszych rozwiązań. Chyba z czystej ciekawości napiszę do takiej agencji reklamowej z zapytaniem jakie są koszty. Może sama się skuszę na taki pomysł.