You are currently viewing Szybkie busy z Holandii

Szybkie busy z Holandii

 

Holandia jest państwem, gdzie pracuje i mieszka mnóstwo naszych rodaków. Co jakiś czas, oczywiście, wracają do kraju, ale wielu z nich narzeka, że koszt podróży jest zdecydowanie za wysoki. Jest tak, ponieważ dopiero od niedawna jest możliwość skorzystania z alternatywy.

Niedrogi bus z Holandii do Polski

busy holandia polska lubelskiePrzewozy międzynarodowe nie są tanie, zwłaszcza, gdy w grę wchodzą duże odległości. Jednakże powstała sieć tanich, prywatnych przewoźników, którzy oferują przejazd na trasie Holandia Polska. Trasa przebiega przez kilka miast, zarówno holenderskich, jak i polskich więc na podróż busem mogą zdecydować się mieszkańcy wielu regionów. Flotę przewoźników prywatnych stanowią nowe, komfortowe busy niemieckiej produkcji. Są one nie tylko gwarancją wygody, ale przede wszystkim bezpieczeństwa. Choć oczywiście nie sposób, nie zwrócić uwagi na ich bogate wyposażenie, jak: regulowane siedzenia, doświetlenie panoramiczne nad każdym siedziskiem, zagłówki wyposażone w monitory LCD, a także zaciemnione szyby. Jeżeli zainteresowały nas busy Holandia-Polska, lubelskie jest województwem, gdzie również docierają. Zatem od teraz i mieszkańcy naszego regionu mogą bezproblemowo dotrzeć do swoich domów. Jeżeli chodzi o koszt przejazdu busem, jest on niemal o dwadzieścia procent niższy, niż to ma miejsce w przypadku ogólnie znanych przewoźników. Cenę podróży możemy dodatkowo obniżyć, jeśli zdecydujemy się na przejazd w obie strony lub zakup abonamentu obejmującego od sześciu do kilkunastu transferów.

Podróż z Holandii do stolicy naszego województwa trwa dość długo, toteż ważne jest, by podróż była bezpieczna, spokojna i komfortowa. Wszystkie te warunki na pewno zostaną spełnione, jeżeli zdecydujemy się skorzystać z oferty jednego z prywatnych przewoźników.