You are currently viewing Szukałem apartamentu w Zakopanem

Szukałem apartamentu w Zakopanem

Bardzo lubię jeździć z moją żoną na urlop w góry. Szczególnie do zakopanego. Ogólnie cenimy sobie aktywny wypoczynek, a gdzie można lepiej spędzić wolny czas niż w naszych pięknych polskich tatrach. Jak co roku szykowaliśmy się do wyjazdu, niestety apartament gdzie ostatnio nocowaliśmy był zajęty więc musiałem rozejrzeć się za innym, dobrze że do wyjazdu było jeszcze sporo czasu.

Poszukiwania apartamentu w Zakopanem

apartamenty zakopane krupówkiMiła gospodyni naszego ostatnio wynajmowanego apartamentu podała namiary na swoich znajomych, którzy oferowali podobny standard. Obdzwoniłem wszystkich, niestety nikt z nich nie miał wolnego dwuosobowego apartamentu w  interesującym nas terminie. Nie pozostało nic innego jak poszukiwania w Internecie. Usiadłem do mojego komputera i w wyszukiwarce wpisałem frazę – apartamenty zakopane krupówki. Wyskoczyło mi wiele ofert apartamentów, zabrałem się do dokładniejszej filtracji wpisując datę pobytu oraz interesujący mnie przedział cenowy. Wybrałem ogłoszenie, które szczyciło się najwyższą oceną, wśród internautów. Zadzwoniłem pod podany numer, zapytałem czy dalej apartament jest wolny w danym terminie. Miła pani po drugiej stronie słuchawki wszystko potwierdziła. Bez namysłu postanowiłem zarezerwować, poinformowałem panią o orientacyjnej godzinie naszego przyjazdu. Pani wysłała mi potwierdzenie rezerwacji na maila, zostało mi tylko uiszczenie zaliczki. Dokonałem tego niezwłocznie, nie chciałem robić złego wrażenia na właścicielce.

Po przyjeździe nieco zmęczeni ale zadowoleni weszliśmy z żoną do naszego apartamentu. Był bardzo przestronny, posiadał sporą łazienkę oraz aneks kuchenny. Jakość mebli oraz innych urządzeń AGD i RTV również stała na wysokim poziomie. Byliśmy bardzo zadowoleni z dokonanego wynajmu, tym bardziej że cena była bardzo atrakcyjna.