You are currently viewing Szkoła szuka dja na studniówkę

Szkoła szuka dja na studniówkę

Za kilka miesięcy odbędzie się studniówka dla naszych uczniów i już muszę zacząć się rozglądać. Salę mamy zawszę tę samą, która jest w lokalu w centrum Poznania. Brakuje nam tylko oprawy muzycznej dlatego muszę kogoś poszukać.

DJ – najlepszy usługodawca

djJolanta z sekretariatu ma męża, który pracuje jako konferansjer i zna ludzi ze swojego środowiska. Kiedyś nawet pełnił funkcję jako wodzirej na wesele, więc jestem pewna, że będzie w stanie nam kogoś polecić. Staramy się każdego roku wynajmować kogoś innego, by urozmaicić dzieciakom zabawę. Studniówka jest bardzo ważnym wydarzeniem, dlatego musimy dołożyć wszelkich starań, żeby wszystko przebiegło właściwie. Jolanta tego dnia rozmawiała z mężem i zapytała go czy jest w poznaniu jakiś dj, który zgodziłby się zagrać na studniówce, którą organizuje nasza szkoła. Jej mąż obiecał popytać i dać znać. Na pewno taki dj na studniówki wie jak poprowadzić taką imprezę, dlatego uznałam, że jest to doskonały pomysł. Po tygodniu Jolanta powiedziała, że zgodził się dla nas zagrać najlepszy dj z Poznania i na dodatek nie weźmie dużo pieniędzy. Jest on dobrym znajomym jej męża, dlatego się na to zgodził. Termin również mu odpowiada. Od razu do niego zadzwoniłam, żeby spisać umowę. Jestem zadowolona, że się udało i jak ten dj się sprawdzi to pewnie w przyszłym roku również go zatrudnimy. Dj na studniówki to świetny pomysł i naszym dzieciakom również bardzo się spodobał. Będzie grana muzyka jaką lubią i na pewno będą się świetnie bawić. Moja pasierbica za rok planuje ślub.

Zapytam się więc Jolanty, czy jej mąż zgodziłby się wystąpić u niej jako wodzirej na wesele. Obiecałam jej zająć się muzykiem a on się idealnie do tego nadaje. Jak się uda, to będę miała wszystkie ważne kwestie pozałatwiane. Dobrze mieć znajomości. Jeśli chodzi o DJa i wodzireja, ja polecm stronę http://video-tec.pl.