You are currently viewing Świetna grafika na szkle do kuchni

Świetna grafika na szkle do kuchni

Moja ciocia mieszka w starym dużym domu z czerwonej cegły. Dom ten nie wygląda obiecująco z zewnątrz. Jest duży i widać, że trzeba byłoby włożyć sporo pieniędzy żeby prezentował się lepiej. Jednak nic bardziej mylnego bo w środku tego domu jest po prostu piękne.

Ładne szkło na ścianie w kuchni u cioci

grafika na szkle z PoznaniaCiocia ma bardzo nowocześnie urządzone każde wnętrze. Jest duża kuchnia z jadalnia, w której chyba to najbardziej lubię przebywać. Ciocia ma tam meble kuchenne na wysoki połysk, które teraz są bardzo modne a ona miała je już parę lat temu. Zamiast płytek w kuchni jest grafika na szkle z Poznania, która mi się podobała tam od zawsze. Ta grafika bowiem przedstawia duże zielone liście i między nimi gdzieniegdzie są małe białe kwiatki. Całość wygląda bardzo dobrze. Ciocia powiedziała mi, że gdy ona kupiła sobie to szkło z grafiką to jeśli ktoś do niej wchodził to od razu musiał dotknąć tego szkła bo nie wierzył, że w kuchni może być taki materiał. Jest to oczywiście specjalne bardzo wytrzymałe szkło, które świetnie nadaje się do kuchni. Ciocia twierdzi, że jest też bardzo łatwe w czyszczeniu. Bo tak naprawdę wystarczy płyn do mycia szyb i sucha szmatka. I gdy przetrze to szkło to zawsze wygląda jak nowe. W ogóle nie widać po nim upływającego czasu. I chociaż ciocia bardzo dużo gotuje i jeszcze często coś na to szkło spadło to jest nadal takie samo. Czyli jest to bardzo wytrzymały materiał. Na pewno bardziej wytrzymały niż płytki, które są jednak bardziej popularne.

Mi w każdym razie to szkło w kuchni tak się spodobało, że gdy sama robiłam swoją kuchnię to także sobie podobne kupiłam. Jest tylko u mnie inny motyw graficzny niż u cioci. U mnie są różne kolorowe owoce. Bo ja lubię otaczać się kolorami. A na tej grafice wyglądają jak prawdziwe.