You are currently viewing Sprzedaż i grawerowanie w internecie

Sprzedaż i grawerowanie w internecie

W internecie teraz można natknąć się na wszystko. My na portalu aukcyjnym sprzedajemy również swoje wyroby. Zdecydowaliśmy się na sprzedaż internetową, bo tak jest nam i klientom wygodniej. Ktoś zamówi sobie nasze pieczątki i nie musi nigdzie jeździć, tylko wybierze wzór i napis, a my dostarczamy je do domu.

Grawerowanie okolicznościowe w naszych usługach

grawerowanieMamy swój mały samochód dostawczy, więc spokojnie możemy obsługiwać Kraków i okolice. Jeśli klient jest z daleka, to wtedy wysyłamy standardowo naszą pocztą polską. Jest to wygodne, ponieważ jest bardzo łatwo skontaktować się z klientem, chociażby telefonicznie, i wszystko da się uzgodnić. Wykonujemy również profesjonalne grawerowanie w krakowie okolicznościowe. Najczęściej na różnych kubkach i biżuterii. To bardzo fajny prezent dla kogoś, bo napisy są unikalne i skierowane bezpośrednio do osoby obdarowywanej. Na zamówienie możemy też wykonywać grawer na przykład na szkle. Jednak to zdarza się rzadziej. Ludzie korzystają z naszych gotowych produktów, i tylko wybierają sobie odpowiednią czcionkę i napis. Ktoś kiedyś zapytał nas, w jakim okresie mamy najwięcej ruchu w firmie. Odpowiedz nie jest aż taka oczywista, bo każdy pewnie pomyśli, że jakieś święta. Jednak najwięcej zamówień mamy na komunie święta. Dużo osób zamawia właśnie dla dzieci, które po raz pierwszy przystępują do komunii świętej różne produkty. Bywają to różne naszyjniki i wisiorki. Czasami jakieś ozdobne wazoniki z unikalnym podpisem. Pomysłów jest wiele. Można wymyślić sobie wszystko praktycznie co się chce, a wykonanie już leży po naszej stronie.

Praca jest wygodna, bo mamy swoje biurka i lasery, przy którym pracuje kilku ludzi. Mamy sprawdzonych pracowników, którym nigdy nie drży ręka, żeby zniwelować możliwości zniszczenia jakiegoś materiału. Internetowa sprzedaż jest bardzo wygodna.