You are currently viewing Sprawdzam możliwości wybudowania basenu w ogrodzie

Sprawdzam możliwości wybudowania basenu w ogrodzie

Mój  ojciec mimo podeszłego jest bardzo żywiołowym człowiekiem. Czasami prosi mnie o bardzo nietypowe przysługi, ale ja zawsze je spełniam, ponieważ przede wszystkim zależy mi na tym, ażeby mój ojciec był szczęśliwy i miał wszystko, czego pragnie.

W ogrodzie wybudowałem basen sporych rozmiarów

budowa basenuOjciec to ostatnio zaskoczył mnie swoim pytaniem, ponieważ interesowało go ile trwa budowa basenu i jaki jest koszt. Nie brałem pod uwagę faktu, że chciałby mieć basen u siebie. Tata powiedział, że ma w ogrodzie dużo miejsca i idealnie ono nadaje się na basen. Chce, żeby wnuki, które go odwiedzają miały jakąś atrakcję. Wiedziałem, że taka budowa basenu to nie prosta sprawa, ale podjąłem się tego wyzwania. Sprawdziłem dokładnie cały ogród, żeby mieć pewność czy nadaje się on pod budowę takiego basenu. Nie musi on być duży, ponieważ ojcu chodzi tylko o wnuki. On sam nie pływa aż tak dobrze. Skontaktowałem się ze swoim znajomym, który zna się na tych całych basenach, ponieważ budowa basenu dla jego firmy to sprawa prosta. Doradził mi dużo i wskazał ile będzie to całe przedsięwzięcie kosztować. Okazało się, że teren w ogrodzie świetnie nadaje się na taki basen i śmiało można zabierać się do działania. Ojciec z góry wyłożył wszystkie pieniądze a ja w jego imieniu zajmowałem się tematem budowy basenu. Znajomy podjął się tego wyzwania i zadeklarował, że wszystkim się zajmie. Mogę mu ufać w tym temacie. Zapłaciłem mu zaliczkę a resztę dostanie jak już budowa basenu zostanie całkowicie zakończona.

Tata jest bardzo zadowolony, że ma co zaoferować swoim wnukom. Nasze dzieciaki są bardzo zadowolone, że mają się gdzie kąpać i chwalą się kolegom w szkole. Mało kto ma taki basen dostępny a mój ojciec zawsze dbał o wszystkie swoje wnuki tak samo.