You are currently viewing Rozwój internetu, czyli sklepy online

Rozwój internetu, czyli sklepy online

 

Mój projekt badawczy na studiach musiał być czymś ambitnym. Sama należę do takich osób i wiedziałam, że projekt nie może być byle czym. Na zajęcia z rozwoju nowoczesnych technologii i internetu postanowiłam napisać projekt jak sklepy internetowe pomagają w codziennym życiu. 

Sklepy internetowe to idealne rozwiązanie dla osób starszych

karma dla psów sklep internetowyWnioski jakie udało mi się wyciągnąć są pasjonujące. Okazało się bowiem, że sklepy internetowe są naprawdę świetną alternatywą dla osób starszych mimo tego iż wiele osób uważa to za sytuację dziwną, ponieważ te zapewne nie potrafią korzystać z komputera. Otóż jest to całkowita nieprawda. Takie osoby dość szybko uczą się korzystać z sieci, a co za tym idzie robić zakupy. Dlatego też, kiedy tylko okazuje się, że nie są one w stanie samodzielnie funkcjonować i to ktoś musi pomagać im w codziennych sprawach warto robić zakupy w sieci, z dostawą do drzwi. Podałam przykład mojej sąsiadki – Pani Jadzi, która złamała nogę. Jej córka mieszka osiemdziesiąt kilometrów dalej, dlatego przywiozła jej laptopa i nauczyła robić zakupy online. Dzięki temu pani Jadzia jest niezależna. Ostatnio widziałam, że przyszła do niej karma dla psów sklep internetowy. Mały Pimpek bardzo się ucieszy, że pani myśli także o nim. Gdy poszłam odwiedzić panią Jadzię właśnie wystawiała sprzedawcy pozytywny komentarz na temat dostawy oraz karmy dla Pimpka. Widzę, jak mnóstwo radości daje jej szaleństwo w sieci, a ma już swoje prawie siedemdziesiąt lat.

Warto jest więc poświęcić czas swoim rodzicom i nauczyć ich robienia zakupów w sieci. Dzięki temu w razie różnych losowych zdarzeń nie będą one zależne. Mogą na przykład jak pani Jadzia zamawiać karmę dla swoich pupili, robić zakupy spożywcze. Mój projekt obronił się praktycznie sam.