You are currently viewing Renowacja pokryć dachowych moją specjalnością

Renowacja pokryć dachowych moją specjalnością

Z bratem świetnie się dogadujemy mimo znaczącej różnicy wieku. Zawsze możemy na siebie liczyć i często sobie pomagamy. Niedawno mój brat przeprowadził się do domu w Krakowie i poprosił mnie o pomoc w remoncie. Ja zawodowo wykonuję malowanie hal o różnych powierzchniach.

Czy renowacja pokryć dachowych zawsze jest konieczna?

renowacja pokryć dachowychNie obca jest mi również dobrej jakości renowacja pokryć dachowych i cieszę się, że brat poprosił mnie o pomoc. Chętnie wykonam dla niego malowanie dachów bo wiem, że on sam nie byłby w stanie tego zrobić a skoro ma brata, który się na tym zna to trzeba to wykorzystać. Chętnie pojechałem do niego do Krakowa, by pomóc mu we wszystkim. Brat zapytał mnie jaka farba do malowania dachu będzie odpowiednia, bo w sklepie otrzymał wiele propozycji i ostatecznie nie miał pojęcia na co się zdecydować. Powiedziałem, że jeżeli chce, aby malowanie dachówki było efektowne, to ma kupić farbę, którą mu poleciłem. Wiem, że ta farba do malowania dachu na pewno się w tym przypadku sprawdzi. Sam wykonam bratu malowanie dachów a on w tym czasie będzie mógł wykonywać inne prace remontowe, dzięki czemu szybko się ze wszystkim uwiniemy. W jego domu renowacja pokryć dachowych nie była konieczna, dlatego od razu mogłem się zabrać za malowanie dachówki. Brat kupił farbę, którą mu wskazałem i mogłem spokojnie zająć się swoimi obowiązkami. Dobrze, że brat kupił ten dom w Krakowie. Niedawno urodziło im się kolejne dziecko a mieszkanie, w którym dotychczas mieszkali było bardzo małe.

 

Malowanie dachów udało mi się wykonać naprawdę szybko i zanim się ściemniło to miałem już wszystko gotowe. Postanowiłem, że pomaluję mu jeszcze elewację, dzięki czemu cały dom będzie bardzo dobrze wyglądał. Zanim zaczniemy remontować w środku to chcemy wykonać wszystkie prace na zewnątrz, żeby mieć już to załatwione.