You are currently viewing Reklama poprzez roll up

Reklama poprzez roll up

Do wyklejenia potrzebujemy folie. Mamy różne typy folii, każde o innych predyspozycjach, innym zastosowaniu. Jest ich na rynku bardzo dużo, ale fachowiec, który ich używa zna się na tym i na spokojnie wybierze odpowiednią dla klienta folię. Na przykład folia monomeryczna. Taka folia jest folią zupełnie gładką, folią bez wypustek, której używać będziemy do powierzchni gładkich, nie chropowatych, do powierzchni płaskich.

Roll up to bardzo dobre rozwiązanie

roll upKiedy na przykład chcemy wykleić witrynę sklepową możemy jej użyć. Folia monomeryczna sprawdzi się też kiedy chcemy wykleić nasze auto. Najpierw grafik przygotuje nam projekt naszej reklamy. Kiedy już to zrobi, a my go zaakceptujemy grafik wysyła taki projekt do drukarni, ale folię trzeba kupić samodzielnie. W zależności od projektu wybieramy rodzaj folii. Ostatnio bardzo modna stała się folia one way vision inaczej folia dziurkowana. Czasem można ją spotkać w nowych tramwajach. Przyciemnia pomieszczenie, trochę metodą weneckiego lustra. Kiedy jednak nie jest nam potrzebne ofoliowanie albo uznamy to za drogi interes, możemy kupić zwykłe banery, które powiesimy na przykład na samochodzie. Zawsze to jakieś rozwiązanie. Poznań w tym temacie jest bogaty w ofertę, a ceny są bardzo niskie i sięgają nawet piętnastu złotych za metr kwadratowy. Bardzo dobre rozwiązanie to też roll up Poznań. Jest to reklama rozwijana i można ją bez problemu transportować, ponieważ przenosi się ją w torbie wyglądającej jak torba od namiotu. Roll up ma stelaż, z którego wywija się reklamę, nawet do dziesięciu metrów wysokości.

To idealne rozwiązanie dla osób, które często przenoszą się ze swoim stanowiskiem i mają dużo przedmiotów do zabrania. Żeby otworzyć taki roll up nie potrzeba sztabu ludzi, a jest widoczny z daleka, Minusem jest to, że taki roll up powinien być używany raczej wewnątrz budynków niż zewnątrz ponieważ wiatr mógłby go porwać bo roll up wygląda trochę jak żagiel., Zatem przy wyborze tej formy reklamy zastanówmy się czy baner nie będzie lepszy bo można go przymocować z dwóch stron.