You are currently viewing Ręcznik z własnym napisem

Ręcznik z własnym napisem

Aranżując własną łazienkę, nigdy nie powinno się zapominać o wszystkich niezbędnych dodatkach i dekoracjach, które bardzo często tworzą cały klimat wnętrza. Mowa tutaj głównie o pięknych ręcznikach, które powinny być dopasowane kolorem do pomieszczenia. Warto tutaj pomysleć o personalizowanych ręcznikach, m.in. z imieniem oraz ulubionym kolorem każdego domownika.

Gdzie zamówić personalizowane ręczniki z nadrukiem?

ręczniki z własnym nadrukiemCoraz więcej sprzedawców oferuje tego rodzaju usługę w swoich sklepach, jednak należy uważać, aby wybrać firmę, która stawia głównie na jakość – zarówno samego nadruku, jak i ręcznika. To niezwykle istotne, jeśli zależy nam, by ręczniki z własnym nadrukiem nie stał się wyłącznie dekoracją, której nikt nie będzie używał ze względu na brak wchłanialności wody oraz szorstką powierzchnię. Tego rodzaju produkty powinny wyróżniać się jak najwyższą jakością, ponieważ bardzo często stanowią formę prezentu z okazji ślubu, ważnego jubileuszu czy urodzin bliskich osób. Ciekawą opcją jest także zamówienie zestawu, który składa się z wielu ręczników przeznaczonych do mycia innej części ciała – charakteryzują się one głównie różnymi rozmiarami, ale mogą także mieć zabawne napisy, m.in. z częściami ciała w języku polskim, angielskim czy w dowolnej gwarze używanej w kraju (kaszubskiej czy śląskiej). Wybór jest naprawdę spory – wystarczy mieć ciekawy pomysł i zlecić jego realizację projektantowi zatrudnionemu w sklepie.

Sprzedawcy oferują również wiele gotowych napisów, z których można wybrać coś odpowiedniego dla siebie. Jednak najczęściej klienci decydują się na kupno w pełni spersonalizowanych ręczników z inicjałami bliskich osób lub własnymi. Takie rozwiązanie jest także wykorzystywane przez właścicieli obiektów noclegowych, którzy umieszczają na ręcznikach nazwę prowadzonego hotelu.