You are currently viewing Prywatny detektyw pomoże w sprawach rodzinnych

Prywatny detektyw pomoże w sprawach rodzinnych

Sprawy związane z opieką nad dzieckiem mogą być trudne, szczególnie jeśli nie ufamy drugiemu rodzicowi. Jeżeli przechodzimy przez walkę prawną, może być trudno udowodnić, że druga osoba nie jest najlepszym rodzicem do opieki nad dzieckiem bez faktów potwierdzających nasze roszczenie.

Uzyskaj opiekę nad dzieckiem z pomocą detektywa

prywatny detektyw ze śląskaIstnieje jednak rozwiązanie takiej sytuacji. Może być nim prywatny detektyw.  Od wielu lat agencje tego typu pomagają rodzinom udowodnić, kto powinien otrzymać opiekę nad dziećmi. Nic nie jest ważniejsze niż bezpieczeństwo i dobro niewinnego dziecka. Niestety, w wielu sytuacjach, w których okres opieki lub odwiedzin jest przyznawany jednemu z małżonków, z którą dzielimy rodzicielstwo, możemy obawiać się o bezpieczeństwo swojego dziecka lub dzieci. Wielu rozwiedzionych lub samotnych rodziców ma wątpliwości co opieki sprawowanej przez drugiego rodzica. Obawy te mogą pojawiać się, kiedy dzieci wyrażają niechęć lub odmawiają kontaktu z drugim rodzicem.  W takim przypadku prywatny detektyw ze śląska może pomóc w ustaleniu przyczyn i ewentualnie ustalić zarzuty dotyczące zaniedbywania dzieci czy stwarzania im niebezpiecznych warunków życia. Dochodzenia te są w pełni udokumentowane i przedstawione w profesjonalnym raporcie dochodzeniowym, a specjaliści są gotowi nawet do złożenia zeznań przed sądem. Agencje detektywistyczne mogą być również pomocne w dochodzeniu w sprawie alimentów na dziecko.

Dochodzenia te polegają na przeszukaniu aktywów i podejmowane działania są w celu ustalenia zdolności rodzica, który nie wywiązuje się z obowiązku alimentacyjnego. Tego rodzaju dochodzenie obejmuje sytuacje, kiedy istnieje podejrzenie, że środki finansowe są ukrywane.