You are currently viewing Projekty w agencji reklamowej – torby papierowe

Projekty w agencji reklamowej – torby papierowe

Od kilku dobrych lat pracuję w agencji reklamowej. Mamy bardzo dużo zleceń związanych z przeróżnymi projektami. Począwszy od ulotek na wielkich banerach kończąc. Jako, że jesteśmy jedną z nielicznych agencji reklamowych w Łodzi, która zatrudnia ponad stu pracowników to dzięki temu wiemy, że jesteśmy wiarygodni.

Torby papierowe w Łodzi na zamianę z foliowymi

torby papieroweOczywiście sami się reklamujemy albo za pośrednictwem mediów społecznościowych, w Internecie oraz poprzez reklamę zewnętrzną. Ostatnio mieliśmy bardzo ciekawą sytuację z klientem, któremu bardzo zależało na zaprojektowaniu logo na torby reklamowe. Klient przyszedł ze swoją małżonką, która miała całkiem inna wizję projektu niż on. Spędziliśmy z nimi przy tym projekcie chyba trzy godziny. Na początku nie mogli się zdecydować na to, jakie mają być torby. Czy to mają być foliowe czy torby papierowe w Łodzi. W końcu doszli do porozumienia, że połowa będzie foliowa, a druga połowa papierowa. Kolejnym problemem było ile kwiatów ma odchodzić od łodygi. Nie wspomnę już o tym, że największym problem był wybór koloru tła. Tutaj chyba zeszło nam najwięcej. Po wielu dyskusjach w końcu doszli do porozumienia i wybrali projekt. My jako agencja zleciliśmy go do zrealizowania na próbnych torbach żeby klienci mieli możliwość zmiany. Kiedy zobaczyli zadrukowane torebki byli bardzo zadowoleni. Klientka aż się popłakała ze wzruszenia. Mogliśmy zlecić większą ilość do druku. Po dwóch miesiącach kiedy klienci otrzymali od nas wszystkie torby, przyjechała klientka z podziękowaniami dla nas. Oczywiście małe prezenciki przywiozła w torbach reklamowych, które dla nich zaprojektowaliśmy. Był to bardzo miły gest.

Szkoda tylko, że każdy nasz klient nie jest taki jak ta wyżej wspomniana para. A niestety większość klientów jest dla nas niesympatyczna. Bo jak to twierdzą to oni nam płacą i to my jesteśmy dla nich, a nie oni dla nas.