You are currently viewing Producent poznański opowiada o automatyce do bram

Producent poznański opowiada o automatyce do bram

Nazywam się Marek i jestem największym producentem w Poznaniu. Produkujemy bramy wjazdowe różnego rodzaju i zastosowania a także ogrodzenia, które się dobrze sprzedają.

Poznańska automatyka do bram jest ważna

automatyka do bramOstatnio zdecydowałem, że automatyka do bram poznań jest ważnym elementem i zatrudniłem fachowca, który odpowiada za tą gałąź produkcji. Współpracuję z wieloma firmami i hurtowniami. Produkujemy bramy wjazdowy a także mamy gotowe wzory jeżeli chodzi o ogrodzenia, jednak jeżeli klient dostarcza nam swój własny projekt, to także jesteśmy w stanie go wykonać. U mnie w domu są ogrodzenia, które sam zaprojektowałem a moi pracownicy je wyprodukowali. Mam na posesji dwie bramy wjazdowe, ponieważ dom jest ogromny i mam spory teren. Tak było łatwiej. Współpracuje ze mną pewien hurtownik, który często zamawia u mnie bramy wjazdowe skrzydłowe czy przesuwne a także ogrodzenia z siatki. Ostatnio zainteresowała go automatyka do bram, więc przedstawiłem mu ofertę i także u mnie zaopatruje się w ten towar. Mam także indywidualnych klientów, dla których produkuję ogrodzenia, ale oni zazwyczaj przychodzą z własnymi projektami. Nie zawsze takie projekty się nadają, dlatego wyjaśniam klientom jakie muszą być normy jeżeli chodzi o ogrodzenia i wdrażam swoje zmiany, bądź nowe propozycje. Jestem cenionym biznesmenem, ponieważ znam się na swoim fachu i moje wykonania są solidne i trwałe. Klienci zawsze do mnie wracają i często przysyłają do mnie swoich znajomych. Planuję poszerzyć swoją ofertę w przyszłości jeżeli chodzi o bramy wjazdowe oraz inne rzeczy, które produkuję, ponieważ jest mnóstwo nowoczesnych zastosowań, które mnie interesują.

Mój syn w przyszłości i tak odziedziczy po mnie firmę, więc już teraz zacząłem go wdrażać. Nowe zastosowania będzie mógł produkować bez problemu.