You are currently viewing Prezenterka się odchudza z  dobrym trenerem osobistym

Prezenterka się odchudza z dobrym trenerem osobistym

Pewna prezenterka telewizyjna ostatnio bardzo zmieniła się wizualnie. W sumie zawsze według mnie wyglądała bardzo ładnie. W sumie na pewno nigdy nie była chuda jednak także nie można powiedzieć, aby należała do grubych osób.

Trener osobisty i ćwiczenia w parach

trener osobistyZresztą tak naprawdę uważam, że miała normalna sylwetkę. Jednak niestety kamera dodaje parę kilogramów i nawet osoba, która na co dzień wygląda normalnie będzie wyglądała na bardziej puszystą niż jest w rzeczywistości. W sumie jakiś czas nie było nigdzie widać prezenterki. I nagle pojawiła się ona i trener personalny w telewizji śniadaniowej gdzie razem ćwiczyli. Prezenterka wyglądała zupełnie inaczej. Ubrana była w bardzo krótki top, który odkrywał jej umięśniony brzuch. Widać było, że trener personalny, z którym ćwiczyła pomógł jej osiągnąć taką właśnie formę. W sumie ten dobry  trener osobisty z warszawy i prezenterka ćwiczyli teraz razem. Ona i trener osobisty pokazywali po prostu ćwiczenia w parach. W sumie myślę, że ze względu na sympatię do prezenterki bardzo chętnie oglądałam to pasmo podczas, którego ćwiczyli razem. Widziałam także, że kiedyś w Warszawie zorganizowali takie ćwiczenia w parach na świeżym powietrzu. I tak naprawdę mógł tam przyjść kto tylko chciał. W sumie zasada była jedna, że trzeba było posiadać swoją parę do ćwiczeń. I przyszło bardzo dużo osób. Oni wręcz byli bardzo zdziwieni, bo nie spodziewali się aż takich tłumów. W sumie prezenterka z tym własnie trenerem zostali para. W sumie obydwoje byli wolni i spędzali z sobą naprawdę dużo czasu także nie dziwię się, że po jakimś czasie zakochali się w sobie.

Prezenterka zresztą za jakiś czas zaszła w ciąże i potem przedstawiali ćwiczenia specjalne dla kobiet w ciąży. W sumie podczas ciąży także trzeba dbać o to by być aktywnym fizycznie oczywiście wszystko w ramach zdrowego rozsądku.