You are currently viewing Prezent dla wnuczka – żarówki LED

Prezent dla wnuczka – żarówki LED

Chciałam wnuczkowi kupić wyjątkowy prezent, chciałam aby był nowoczesny, ale jednak z elementami mojej inwencji twórczej. Jako, że zbliżały się wakacje kupiłam popularne gumowe klapki oraz żarówki led, którymi postanowiłam je trochę wzbogacić. Producent zarzekał się że nie ma lepszych na świecie, dlatego je kupiłam.

Czy żarówki LED będą dobrym prezentem?

żarówki LEDDorzuciłam jeszcze paski z taśmy led, żeby przypominały jego ulubioną markę ubrań jakie ubiera, kiedy wychodzi z kolegami nocą spacerować. W dzisiejszych czasach producent oświetlenia led jest otoczony konkurencją i musi się odznaczać świetnym asortymentem, dlatego bardzo szczegółowo sprawdzałam jego produkty i pieczołowicie dobierałam do projektu. Hurtownia oświetlenia led w naszym mieście pewnie mnie cała zna aż za bardzo. Oczywiście do klapków mojego wnuka musiałem dokupić zasilacze led, ponieważ same się przecież nie będą świecić. Kiedy rano wrócił ze spaceru popatrzył na migocące klapki i był z tego powodu bardzo szczęśliwy. Bardzo szybko je włączył i przeglądał się w lustrze, jak bardzo i ciekawie się świecą. Żarówki led były w różnych kolorach, zarówno zielonych, jak i pomarańczowych, niebieskich, różowych, ale też klasycznych białych. Wiedziałam, że mu się buty spodobają, ale nie spodziewałam się, że aż tak. Podbiegł do mnie i mocno mnie uściskał. Potem wyszedł szybko w tych świecących trzewikach na podwórko pochwalić się kolegom. Zaskoczona dwa dni później dostałam już zlecenia na wykonanie takich butów dla jego kolegów, koleżanek, a nawet najbliższych przyjaciół ich rodzin.

Dlatego postanowiłam zacząć pisać ten blog dla wszystkich emerytowanych krawcowych, które chcą jeszcze uwierzyć się w siebie. Uwierzyć, że nasza praca mimo wielkich koncernów odzieżowych jest wciąż potrzebna bo unikatowa. Buziak.