You are currently viewing Prezent dla dziecka przyjaciółki – gel-a-peel

Prezent dla dziecka przyjaciółki – gel-a-peel

Moja najlepsza przyjaciółka po trudach przechodzenia przez ciąże urodziła zdrowego chłopca. Byłam przy porodzie i zajmowałam się nim, gdy był mały, a ona nie miała siły wstać z łóżka. Przyzwyczaiłam się do niego i lubiłam się nim opiekować.

Pomysły na prezent dla dziecka: gel a peel i inne

gel a peelByliśmy jak jedna wielka rodzina. Razem chodziliśmy na plac zabaw i patrzyłam jak rośnie. Widziałam jak stawiał pierwsze kroki. Tak się do niego przyzwyczaiłam, że czułam się jak jego druga mama. Lubił zabawki little tikes więc jak tylko miałam trochę wolnej gotówki to sprawiałam mu przyjemność i kupowałam mu coś nowego. Lubił aktywnie spędzać czas, i starałyśmy się z przyjaciółką, aby nie spędzał czasu przed telewizorem na głupich bajkach, które nie wprowadzają zbyt wiele do dziecięcego życia. Bardziej na szczęście interesowała go jego osiedlowa huśtawka i zabawka na dworze. Z jednej strony szkoda, że nie był dziewczynką, bo wtedy mogłabym się z nim bawić lalkami. Widziałam, że lalka baby annabell jest teraz w nowej kolekcji i chętnie bym zobaczyła pod pretekstem zabawy z dzieckiem jak wygląda. Ze mnie też takie duże dziecko. No ale chłopcu niby się lalek nie kupuje. Chociaż w sumie, teraz jest równouprawnienie, i może też chciałby zobaczyć, jak taka lalka płacze i w ogóle. Może mu kupię na święta. Na razie się wstrzymam, bo widziałam takie fajny kolorowy gel a peel i o tym myślałam, żeby mu kupić, bo na pewno pobudziłoby to jego kreatywność. A przy okazji mógłby coś swojej ulubionej cioci zaprojektować. Tak więc wzięłam gel a peel i poszłam mu wręczyć, by zobaczyć reakcję.

Od razu przeszedł do roboty! Bardzo go zainteresowały te kolory i możliwość zrobienia sobie fajnych elementów. Wraz z moją pomocą zrobiliśmy breloczek z samochodzikiem. Był zachwycony. A dla mnie stworzył takiego uroczego kwiatuszka.