You are currently viewing Potrzebowałem instalacji fotowoltaicznej dla mojej firmy

Potrzebowałem instalacji fotowoltaicznej dla mojej firmy

Jestem założycielem firmy informatycznej. Z roku na rok coraz bardziej się rozwijamy, w związku z tym musimy inwestować w coraz to większą ilość serwerów. Rachunki za prąd stale rosły, a sama sieć elektryczna była coraz bardziej przeciążona. Zacząłem zastanawiać się jak rozwiązać ten problem i zaoszczędzić na kosztach energii elektrycznej.

Poszukiwania instalacji fotowoltaicznych dla firm w Bydgoszczy

instalacje fotowoltaiczne dla firm bydgoszczNa jednym z zebrań zarządu poruszyłem właśnie ten temat. Podczas burzy mózgów padało wiele interesujących rozwiązań. Jednak żadne z nich nie znalazło uznania u większości zgromadzonych. W końcu ktoś rzucił pomysł fotowoltaiki. Bardzo mi się ten pomysł spodobał i zyskał on również poparcie większości. Okazało się, że teraz dużo firm, nawet dużo mniejszych od naszej decyduje się na montaż instalacji fotowoltaicznych w celu inwestycji i zaoszczędzeniu pieniędzy. Musiałem teraz znaleźć firmę, która oferuje instalacje fotowoltaiczne dla firm Bydgoszcz jest na tyle dużym miastem, że nie powinienem mieć z tym większych problemów. Nie myliłem się. Bardzo szybko znalazłem wiele przedsiębiorstw świadczących usługi w tej materii. Sięgnąłem po telefon i zacząłem telefonować, aby dowiedzieć się więcej szczegółów na temat ewentualnej współpracy. Najbardziej spodobała mi się firma, która kompleksowo zajmuje się fotowoltaiką, od pozyskania dofinansowania, poprzez dokładną analizę potrzeb po produkt końcowy.

Przez telefon podałem wszystkie szczegóły odnośnie szacunkowego zużycia prądu w tym roku oraz w przyszłości. Oraz orientacyjną powierzchnię dachu, na którym taka instalacja fotowoltaiczna miałaby się znajdować. Umówiłem że na dokładną ekspertyzę jeszcze w tym tygodniu. Wierzę w to, że fotowoltaika rozwiąże nasze problemy z ogromnymi rachunkami za prąd.