You are currently viewing Poszukiwania taniego dj’a na wesele

Poszukiwania taniego dj’a na wesele

Chyba każdy zna ten motyw, gdy przyjeżdża się na rodzinne spotkanie i zaczynają się te słynne, znajome dla każdego „rozmowy”, które w dziewięćdziesięciu dziewięciu procentach przeradzają się w bardzo żywe dyskusje.

Dj powodem sporów pokoleń

Jeśli do tego złoży się taka sytuacja, gdzie ktoś z tego towarzystwa planuje ślub. Wtedy to dopiero zaczyna się wojna pokoleń. Ponieważ młodzi zamiast zespołu zazwyczaj szukają dj, co już jest dla dziadków szokujące. A gdy do tego zamiast zgłosić się do znajomych zaczynają wDjyszukiwać w internecie frazy dj na wesele Śląsk, to w ogóle biała gorączka zaczyna atakować starszyznę. Do tego jeszcze w towarzystwie młodzi wyjmą smartfona i zaczną wyszukiwać fraz „wodzirej na wesele małopolska” i opowiadać, co znaleźli, to osoby nie znający się na technologii mogą mieć problemy ze zrozumieniem tej technologii. U nas była taka sytuacja, gdzie nasza przyszła para młodych zaczęła się chwalić, że udało im się załatwić, że  tani dj bielsko, który jest bardzo popularny, znalazł dla nich wolny termin. Jednak babcia nie wydawała się zadowolona. Zapytała się ich, czemu nie chcą zrobić klasycznego wesela z zespołem muzycznym, a oni powiedzieli, że zdecydowali, że chcą zrobić to w trochę bardziej nowoczesnym stylu, dlatego zamiast zespołu będzie dj, zamiast klasycznej, długiej sukienki dziewczyna mojego kuzyna zdecydowała się, że chce krótszą, wygodniejszą sukienkę, a pan młody nie będzie miał czarnego garnituru, tylko biały. Do tego catering, który zamówili nie wykonuje typowo polskiego jedzenia, a bardziej „światowe” jak to powiedzieli, i w tym momencie można było zobaczyć, jak bardzo dziadkowie się zdenerwowali.

Z jednej strony wiadomo, wesele powinno być klasyczne, staropolskie, no ale z drugiej strony jednak wszystko się zmienia, więc czemu nie korzystać z tego?