You are currently viewing Porządnie wyleczyć trądzik

Porządnie wyleczyć trądzik

 

Niestety, nie byłam osobą, która miałaby nieskazitelną twarz. W sumie, to niewiele jest takich osób, każdy kogo znam z czymś tam się boryka, jeżeli chodzi o niedoskonałości cery. No ale ja to już miałam takie problemy, które spędzały mi sen z powiek. Kto by pomyślał, że w moim wieku będę zmagała się jeszcze z paskudnym trądzikiem.

Skuteczna terapia dla skóry trądzikowej

bezpieczne leczenie trądziku - szczecinMiałam już dość i zaczęłam szukać pomocy u dermatologów i kosmetyczek. Nie działały na mnie kosmetyki z drogerii, czasami jeszcze nawet bardziej mnie uczulały, przez co moja twarz robiła się czerwona. Jeżeli chodzi o bezpieczne leczenie trądziku szczecin to trzeba trafić na odpowiedniego specjalistę, który nam nie zaszkodzi i będzie znał się na leczeniu cery trądzikowej. Ja wybrałam się do kosmetyczki na serię zabiegów. Zdecydowałyśmy się na kwasy, bo to obecnie bardzo popularna metoda. Miałam aplikowany na początek kwas migdałowy. Można też robić manualne oczyszczanie twarzy, żeby zdusić zaskórniki, zanim wydostaną się na zewnątrz w postaci zmian ropnych. Kwasy dochodzą do głębszych warstw skóry, najmocniejsze nawet do skóry właściwej. Tam dokonują całkowitej rewolucji i zaczynają działać od środka. Pobudzają produkcję kolagenu, redukują wydzielanie sebum, co ma ogromne znaczenie w walce z trądzikiem. Kwasy pomagają też zredukować blizny na twarzy. Ogólnie jak poczytamy o ich właściwościach, to mają o wiele więcej zalet niż jakiekolwiek inne zabiegi. Po paru spotkaniach moja twarz zaczęła wyglądać wyraźnie lepiej.

Byłam tak szczęśliwa, gdy udało mi się pokonać trądzik, że nikt nie potrafi sobie tego wyobrazić. Chodziłam roześmiana, ciągle się sobie przyglądałam. Miałam zdrową i wyciszoną cerę. W końcu się rozjaśniła i wyglądała zdrowo. Już na pewno nie będę mieć nigdy nieprzyjemności z jej powodu.